Sibel Metin çalışmalarını sürdürüyor « Hamle Gazetesi

Sibel Metin çalışmalarını sürdürüyor

Bu haber 16 Mayıs 2018 - 3:47 'de eklendi ve 611 kez görüntülendi.

İYİ Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Sibel Metin ve İyi Parti Teşkilatları Muğla ve ilçelerinde çalışmalarına devam ediyor. Büyük bir ilgi ile karşılanan Milletvekili Aday Adayı Metin, “Çağdaş, aydın, vatansever ve cumhuriyetçi Muğlalı hemşehrilerimin ‘gülen yüzü’ olacağım” dedi.

Sultan Kocakulak

24 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği genel seçimlerine İYİ Parti’den Muğla Milletvekili Aday Adayı olan Sibel Metin, ‘Sakar’ın altı olarak adlandırılan; Fethiye, Dalaman ve Köyceğiz ilçe başkanlıklarını ziyaret etti. Fethiye İlçe Başkanı Suat Aybek, Dalaman İlçe Başkanı Bayram Altın ve Köyceğiz İlçe Başkanı Zekeriya Erek’i ziyaret eden İYİ Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Sibel Metin, bir yandan kendi çalışmalarını anlatırken, diğer yandan da ziyaret ettiği ilçe teşkilatlarının çalışmaları hakkında bilgi aldı.

24 Haziran’da yapılacak seçimlerin, ‘alelade’ bir seçim olmadığına dikkat çeken Sibel Metin; “Böyle bir durumda sen-ben kavgası, birtakım siyasi iç çekişmelere ayıracak zamanımız yok. Genel merkezimiz Muğla için hangi adayımızı uygun görürse, tüm teşkilatlar ve partiye gönül veren yurttaşlarımız el ele vererek adaylarımız için gece-gündüz demeden çalışmalıyız. Ülkemizin ve milletimizin geleceği, hiç birimizin geleceğinden daha önemsiz değildir. Bu anlamda bugün aday adayı olan biri olarak Muğla’mızın tüm teşkilatlarına aynı yaklaşım, aynı samimiyet ve aynı bakış açısıyla yaklaşıyor, bütünüyle teşkilatlarımızın emrinde olduğumu belirtmek istiyorum.

Kimseyi, ayrıştırmaya, ötelemeye niyetimizin olmadığını, kaybedecek bir tek insanımıza dahi tahammülümüzün olmadığını bilmemiz ve ona göre davranmamız gerektiğini hepimiz bilmeliyiz. Yaptığımız/yapacağımız çalışma ‘oy avcılığından’ öte vatandaşımızın derdine derman olacak bir siyasi çalışma olmalıdır. Önce vatandaşımızı dinlemeli, sorunlarını-dertlerini-arzu ve isteklerini almalı, İYİ parti’nin iktidarında neleri yapacağımızı anlatmalıyız. Boş vaatlerle siyaset yapmadığımızı her Muğlalı hemşehrimize hissettirmeliyiz.

Kimseyi karalayarak, kötüleyerek değil, aydınlık bir Türkiye’nin geleceğini nasıl şekillendireceğimizi vatandaşımıza doğru bir şekilde anlatmalıyız. Sonrasını ise önce Allah’a ve Muğlalı hemşehrilerimize bırakmalıyız” diyerek, aday adaylığı ve listeye girmesi halinde adaylığı sırasında neler yapacağını anlattı.

Aday Adayı Sibel Metin’in düşüncelerinden dolayı tebrik eden İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Suat Aybek, Dalaman İlçe Başkanı Bayram Altın ve Köyceğiz İlçe Başkanı Zekeriya Erek ise, birlikte başarılamayacak hiçbir zorluğun olmadığını, Muğlalılar olarak bu ülkeyi ve bu büyük milleti karşılıksız sevdiklerini söyleyerek; “24 Haziran’da İYİ Parti güneşi Muğla’dan doğacaktır” diyerek, aday adayı Metin’e başarılar dilediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.