SGK’dan iftar yemeği

Bu haber 20 Temmuz 2013 - 10:07 'de eklendi ve 1.130 kez görüntülendi.

sgkdaniftar1231456541213Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Muğla İl Müdürlüğü, kurum bahçesinde geleneksel iftar yemeğini gerçekleştirdi.
Hasan Telli
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Muğla Müdürlüğü iftar verdi. SGK bahçesinde verilen iftara Vali Yardımcıları Mehmet Ali Barış, Mestan Yayman, Belediye Başkan Vekili Yavuz Kayı, İş ve Çalışma Kurumu Müdürü İlyas Sarıyerli, İl Müftüsü Hasan Başiş, SGK çalışanları ve aileleri katıldı.
İftar yemeğinde konuşan İl Müdürü Ayhan Dorum, Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu söyledi. İl Müdürü Dorum, kurum çalışanlarının aileleri ile iftarda buluşarak kaynaşmalarını hedeflediklerini belirterek; ”Kurumuz bahçesinde kurum çalışanları ve ailelerini bir araya getirdik ve Ramazanın güzelliğini yaşatmaya çalıştık. Rahmet ve bereket ayında herkesin kaynaşması ve birlik olması, ülkemiz içinde son derece önemli” dedi.
Kurum olarak Muğla halkına hizmet etmekten gurur duyduklarını ifade eden Dorum, Türkiye’de 1 saatte emekli aylığı bağlayan sayılı müdürlüklerden birisi olduklarını , bu süreyi daha da kısaltacaklarını kaydetti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.