SGK İl Müdürü’nden örnek davranış

Bu haber 30 Nisan 2013 - 22:48 'de eklendi ve 1.173 kez görüntülendi.

sgkplaketercan12313464541321İl Müdürü Dorum, ERMAŞ Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan’a teşekkür plaketi verdi.
Haber Merkezi
SGK Muğla İl Müdürü Ayhan Dorum, ERMAŞ Mermer’e nezaket ziyaretinde bulundu. Muğla’da istihdama önemli katkısı olan, çalışanlarının eğitimine önem veren, ücret ve primini aksatmayan firmalara özel önem veren İl Müdürü Durum, ERMAŞ Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan’a teşekkür plaketi verdi.
ERMAŞ Mermer’i ziyaret edip, incelemede bulunan SGK İl Müdürü Durum, ERMAŞ Mermerciliğin Muğla’nın örnek kurumlarından biri olduğunu belirterek, “Bizim için bütün mükelleflerimiz önemli ve değerli. Ancak istihdam yaratan, yarattığı istihdamın elemanlarını eğiten, ücret ve primini de aksatmayan firmalara ayrıca değer veriyoruz. Bunların çoğalmalarını diliyor ve umuyoruz. Bu anlamda Sayın Mustafa Ercan’ı tebrik ediyoruz.” dedi.
ERMAŞ Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan da SGK İl Müdürü Dorum’un ziyaretinden mutlu olduklarını belirterek, “Yatırımcı, işletmeci ve ihracatçı olarak Devlet’i yanımızda görmek, Devlet’in bir temsilcisi tarafından teşekkür plaketi ile o nure edilmek bizim için çok önemli. Önemsendiğimizi hissettik. Bu tür ziyaretlerin öteki müdürlerimiz tarafından da yapılması mevcut çalışmaları çok daha pozitif yönde etkileyecektir. Öteki üst düzey yöneticilerimizin de bu tür ziyaretlerde bulunarak işletmeleri ve işletmecileri yerinde tanımaları sayesinde her türlü aksaklık ve sorunlar daha kısa sürede çözümlenebilecektir.” ifadesinde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.