Seydikemerli sanayi esnafı, Şen’e kucak açtı

Bu haber 19 Mayıs 2018 - 14:13 'de eklendi ve 400 kez görüntülendi.

Seydikemer Sanayi Sitesi’ndeki esnafları ziyaret eden AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Eşref Şen büyük ilgi gördü.

Muhittin Direk

AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Eşref Şen, 36 yıldır yaşadığı Seydikemer ilçesindeki sanayi sitesini ziyaret etti. Buradaki esnaflarla bir araya gelen Şen, esnaflarla sohbet etti. Sanayi sitesinde elini sıkmadık esnaf bırakmayan Şen, kendisine gösterilen ilgiden dolayı büyük mutluluk yaşadı.

Şen, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, Seydikemer’in evladı olarak hemşerileriyle bir araya gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Aday adaylığımı açıkladığım günden bu yana Muğla’nın dört bir yanını geziyorum. Bu gezilerim sırasında esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek onlarla vakit geçirmeye çalışıyorum. Sağ olsunlar onlar da bana kucak açıyorlar. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

Seydikemer’in kendisi için ayrı bir yere sahip olduğunu aktaran Şen, “36 yıldır burada yaşıyorum. Aynı zaman da 14 yıl Seydikemer Orman İşletme Müdürlüğü’nde görev yaptım. Seydikemer’de gitmedik yerim, çalmadık kapım yoktur. 2014 yılındaki Belediye Başkanlığı seçimlerinde aday adayı olmamın ardından aday olarak gösterilmeme rağmen Seydikemer’in AK Belediyecilikle tanışması için büyük çaba sarf ettim ve amacıma da ulaştım. Şimdi de AK Parti Milletvekili Aday Adayı olarak Seydikemerli hemşerilerimin karşısına çıkıyorum. Allah izin verirse vekilleri olarak onlara hizmet edeceğim” diye konuştu.

Şen, ziyaret sırasında esnafların davetlerini kırmayarak çaylarını içip kendileriyle sohbet etti.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.