Seydikemer’de yol bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor

Bu haber 09 Ekim 2015 - 23:20 'de eklendi ve 488 kez görüntülendi.

SEYDİKEMER’DE ASFALT ATAĞI SEYDİKEMER’DE 2 AYDA 50 KİLOMETRE ASFALT YAPILACAKSeydikemer Belediyesi Fen İşleri ekipleri, bozulan yolların bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

Seydikemer’de 61 Mahalle de Parke ve yol bakım çalışmalarını devam ettiren ekipler, Sarıyer Mahallesi merkez mevkiinde de yol bakım ve onarım çalışmalarına hız verdi.
Sarıyer Mahalle Muhtarı Muhammet Kabasakal çalışmalarla ile ilgili şunları söyledi; “ Seydikemer Belediyemize bağlı ekipler birçok Mahallede çalışmalarını özveri ile sürdürmeye devam ediyor. Vatandaşlarımızı daha konforlu ve daha güvenli yollara ulaştırmak için Seydikemer Belediyesi ekipleri mesai saati gözetmeden çalışıyor. Sarıyer Mahallemizin Merkez Mevkiinde ise yıllardır hayvanlarla bile ulaşım sağlayamadığımız, traktörlerle gidemediğimiz yollarımız Seydikemer Belediyesi tarafından asfaltlanıyor ve yer yer parke çalışması yapılıyor. Seydikemer Belediyesine Seydikemerin 61 mahallesine ve Sarıyer mahallemize yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederim” dedi.
Mahalle sakinlerinden Sabit Kaşlı ise, “Yıllardır mahallemize traktörlerle dahi ulaşım sağlayamıyor ve 1 kilometre uzaklıkta olan mesafeyi yürüyerek gitmek zorunda kalıyorduk. Yağmurlu günlerde çamurdan dolayı hastalarımızı veya öğrencilerimizi bu yoldan götürmek çok zor oluyordu. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz başta olmak üzere tüm Belediye personeline teşekkür ediyorum” dedi. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.