Seydikemer’de okullar kitapla buluştu

Bu haber 06 Nisan 2015 - 0:18 'de eklendi ve 617 kez görüntülendi.

seydikemerSeydikemer Kaymakamlığı tarafından başlatılan “Seydikemer Okuyor, Okullar Kitapla Buluşuyor” projesinin ikinci aşamasında 3 bin 720 kitap Muğla Valisi Amir Çiçek’in katılımı ile Seydikemer Kapalı Spor Salonu’nda yapılan törenle 30 okula dağıtıldı.

Haber Merkezi

Seydikemer Kaymakamlığı tarafından başlatılan “Seydikemer Okuyor, Okullar Kitapla Buluşuyor” projesinin ikinci aşamasında 3 bin 720 kitap Muğla Valisi Amir Çiçek’in katılımı ile Seydikemer Kapalı Spor Salonu’nda yapılan törenle 30 okula dağıtıldı.

Törende İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Kurmay Albay Halil Çelik, Vali Yardımcısı Fatih Ürkmezer, Seydikemer Kaymakamı Muammer Köken, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaş, Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferah San, okul müdürleri ve öğrenciler yer aldı.

Törende yaptığı konuşmada Kütüphane Haftası’nda yapılan bu törenin çok anlamlı olduğunu söyleyen Vali Çiçek, “Proje, çok güzel. Okursak her şeyi öğreniriz. Seydikemer’de okuma alışkanlığı arttırırsak geleceğimizi iyi hale getirmiş oluruz. Kitaplar insanlara dosttur. Kitaplar okuyucularına güzel mesajlar verir. Öğretmenlerimiz öğrencilerine okuma alışkanlığı kazandırmalı. Bu alışkanlık ilkokul sıralarından başlar ve hayat boyu devam eder” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.