Seydikemer’de esnaf odası kurulacak

Bu haber 07 Eylül 2013 - 10:48 'de eklendi ve 616 kez görüntülendi.

seydikemeresnaf1213216541132133Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan adaylığı için geçen iş adamı Harun Sağır yeni ilçe olan Seydikemer’de Esnaf ve Sanatkarlar Odası kurmak için çalışmalara başladı.
Haber Merkezi
Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan adaylığı için geçen iş adamı Harun Sağır yeni ilçe olan Seydikemer’de Esnaf ve Sanatkarlar Odası kurmak için çalışmalara başladı. Harun Sağır Seydikemer’de görüştüğü esnaflar ile istişare ettikten sonra Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir’i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.
Büyükşehir Yasasının ardından yeni ilçe olan Seydikemer’de yeni yapılanmalar başladı. Esnaf ve Sanatkarlar Odası Kurucu Başkanı olması beklenen iş adamı Harun Sağır, Fethiye Esnaf Odası Başkanı Mehmet Soydemir’i ziyaret etti. Sağır, yaptığı açıklamada “Fethiye Esnaf Odası üyelerimiz ile Sayın Başkan’ı ziyarete geldik. Bilindi gibi eski adı Kemer olan beldemiz ilçe olarak Seydikemer adını aldı. 3 Eylül 2013 Salı günü ilçemize atanan Kaymakamımız göreve başladı. Bizde Seydikemer ilçemizde esnaflarımız ile görüş alış verişinde bulunduk. Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odasını kurcağız. Bunun için yola çıktık. Fethiye Esnaf ve Sanatklar Odası Başkanı sayın Mehmet Soydemir’i ziyarete geldik. Bizler ayrı ilçe de olsak esnaflar olarak her zaman birlik içinde olacağız. Soydemir ile görüş alışverişinde bulunmak için geldik. Yasal süreç işliyor. Bizde önümüzdeki günlerde Seydikemer esnafı ile bir toplantı yapacağız” diye konuştu.
Fethiye Esnaf Odası Başkanı Mehmet Soydemir ise, “Fethiye ve Seydikemer ilçesi esnafı birlik ve beraberlik içinde olduğu süre her şeyi başaracaktır. Bizde Seydikemer esnafının yanındayız. Bizde ileriki günlerde esnafımız ile çeşitli görüşmeler yapacağız. Biz her zaman sizlerin yanındayız. Bu süreç ile birlikte Seydikemer esnafı ile görüş alışverişinde bulunmamız lazım. Her şey sevgi ve saygı çerçevesinde olacaksa, Seydikemer’de oda kurulacaksa bizde sizlerin yanındayız. Şimdi süreç devam etsin Seydikemer esnafı ne ister ise biz yanındayız” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.