Seydikemer zabıtası karanfil dağıttı

Bu haber 08 Eylül 2014 - 4:04 'de eklendi ve 483 kez görüntülendi.

feth,yesporrrSeydikemer Zabıtası, Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 188. Yılı etkinlikleri kapsamında esnaflara karanfil dağıttı.
Haber Merkezi
Seydikemer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Zabıta Teşkilatının 188. yılını çeşitli etkinliklerle kutladı. Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önünde sade bir tören tertip eden zabıta teşkilatı, Atatürk Anıtına çelenk bıraktı, saygı duruşu ve istiklal marşını birlikte okudu. Kaymakam Muammer Köken’in izinli olması sebebiyle Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü makamında ziyaret eden Seydikemer Belediyesi Zabıtalarına Başkan Yakup Otgöz, çiçek takdiminde bulunarak zabıta haftasını kutladı.
Bir süre zabıta teşkilatı ile sohbet eden Başkan Yakup Otgoz, zabıta teşkilatının halkın huzuru anlamında önemli bir misyonu 188 yıldır üstlendiğini ifade ederek, Seydikemer Zabıtasının da kurumsallaşmasını büyük ölçüde tamamladığını ve ilçenin geneline hizmet etmeye başlayacağını kaydetti. Başkan Yakup Otgöz’ e gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür eden Seydikemer Belediyesi Zabıta Müdürü Halil Ayat, “Seydikemer Zabıta Müdürlüğü olarak bu görev ve sorumluluk bilinci ile Muğla’nın yüz ölçümü en büyük ilçesinin her karış toprağında vatandaşımıza kaliteli hizmet sunmak için 7/24 onların yanında olacağız. Bu zorlu ve ulvi yolda bizlere her türlü desteği esirgemeyen Belediye Başkanımıza teşekkür eder, başta mesai arkadaşlarım olmak üzere tüm meslektaşlarımın zabıta haftasını kutlarım” dedi.
Zabıta ekipleri, ziyaretin ardından Müdür Vekili Halil Ayat esnaf turu yaparak karanfil dağıtımında bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.