Seydikemer ilçesine kurucu kaymakam atandı

Bu haber 22 Temmuz 2013 - 9:33 'de eklendi ve 1.176 kez görüntülendi.

seydikemerilcesikaymakam13123131546451321Fethiye’de Büyükşehir Yasasının çıkmasıyla birlikte beldeden ilçe olan Seydikemer’e kurucu kaymakam atandı.

Haber Merkezi
Fethiye’de Büyükşehir Yasasının çıkmasıyla birlikte beldeden ilçe olan Seydikemer’e kurucu kaymakam atandı. Büyükşehir Yasasının onaylanmasıyla birlikte Muğla’da 28 köyü bulunan Kemer Beldesi’ne Kadıköy, Eşen, Karadere, Kumluova, Seki beldeleri ve 24 köy bağlanarak, ilçe statüsüne getirilmişti. Adı ‘Seydikemer’ olarak değiştirilen ilçeye kurucu kaymakam olarak Bingöl Genç İlçesi Kaymakamı Muammer Köken atandı.
MUAMMER KÖKEN KİMDİR ?
1977 yılı Antalya İli Elmalı ilçesi doğumlu olan Köken; 1997’de Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu. Ankara’da altı sene Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumunda Maliyet Muhasebesi Uzmanı olarak çalıştı, 2004 yılında Kaymakamlık mesleğine başladı. Denizli Beyağaç Kaymakam Vekilliği, Bartın Kuruca Şile Kaymakam Vekilliği, Konya Çeltik Kaymakamlığı, Ardahan Posof Kaymakamlığı, Tunceli Vali Yardımcılığı yapmaktayken 27 Aralık 2010 tarihinde Bingöl İli Genç İlçemizde kaymakam olarak göreve başladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.