Seydikemer Devlet Hastanesi’nin proje ihalesi yapıldı

Bu haber 12 Temmuz 2018 - 2:40 'de eklendi ve 439 kez görüntülendi.

TBMM’de hafta sonu yemin ederek göreve başlayan AK Parti Muğla Milletvekileri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, mesailerinin ilk gününde 150 yataklı Seydikemer Hastanesi Projesi konusunda bir dizi girişimde bulundu.

Haber Merkezi

AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir’in girişim ve görüşmeleri sonucu 150 yataklı seydikemer hastanesi projesi hayata geçiriliyor.

TBMM’de hafta sonu yemin ederek göreve başlayan AK Parti Muğla Milletvekileri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, mesailerinin ilk gününde 150 yataklı Seydikemer Hastanesi Projesi konusunda bir dizi girişimde bulundular.

Yapılan görüşmeler sonrasında, Proje ihalesi yapılan 150 yataklı Seydikemer Hastanesi’nin önümüzdeki günlerde zemin incelemesi ve saha etüdünün yapılacağı açıklandı.

İnşaat ihale sürecinin tamamlanmasını müteakip yılsonunda da hastanenin temelinin törenle atılması planlanıyor.

Bu arada AK Parti Muğla Milletvekilleri Gökcan ve Demir’i makamlarında ziyaret eden Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve AK Parti İlçe Başkanı Salih Gümüş, Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin inceöz’le makamında görüşerek “150 yataklı Seydikemer Hastanesi Projesi” konusunda devam eden süreç hakkında bilgi aldılar.

AK Parti Muğla Milletvekileri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, hastahane projesi sürecinde desteğini esirgemeyen Sağlık Bakanı ile bakanlık yöneticilerine teşekkür ettiklerini ifade ederek, “AK Parti Muğla Milletvekileri olarak İl Başkanımız ve teşkilatlarımızla koordineli olarak çalışacağız ve Muğla’mızda devam eden projelerin yakın takipçisi olacağız” ifadesini kullandılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.