Seydikemer ‘de Gençlik Şöleni Coşturdu

Bu haber 19 Mayıs 2015 - 1:31 'de eklendi ve 619 kez görüntülendi.

seydikemerrrSeydikemer Belediyesi tarafından 19 Mayıs Gençlik Haftası münasebetiyle düzenlenen Gençlik Şöleninde binlerce kişi gönüllerince eğlendi.

Haber Merkezi

Kadıköy Mahallesi Güreş Sahasının tamamen dolduğu şölende pop müzik sanatçıları Ezgi ve Sema, Ahmet Durmuş ile ‘Yetenek Sizsiniz’ yarışmasına katılan Seda ve Erder’in birbirinden güzel taklit ve şovları şölene katılanları coştururken Özellikle Ankaralı Ayşe Dinçer hayranları kendilerinde geçti. Yediden yetmişe yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı şenliğe Muğla Milletvekili Adayı Hasan Özyer, Belediye Başkanı Yakup Otgöz, belediye ve kaymakamlık daire müdürleri Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, AK Parti İl Başkanı İhsan Küreci, İlçe Başkanı Ecz. Salih Gümüş, İl Kadın Kolları Başkanı Armağan Erol, İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy ile siyasi parti temsilcileri de yer aldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan şölende kısa bir selamlama konuşması yapan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramının da içinde bulunduğu Gençlik Haftası sebebiyle düzenledikleri şölene katılanlara teşekkür etti. Sanatçı Ayşe Dinçer’e çiçek takdim eden Muğla Milletvekili Adayı Hasan Özyer de vatandaşları selamlayarak programın düzenlenmesi sebebiyle de Başkan Yakup Otgöz’e teşekkür etti. Gece yarısına kadar süren etkinlikte Ankaralı Ayşe’nin şarkılarına eşlik eden katılımcılara sanatçı da kayıtsız kalmadı ve sahnede kaldığı sürenin büyük bölümünü seyirciler arasında geçirdi. Sanatçı konserin son bölümlerinde hayranlarıyla öz çekim pozu vermeyi de ihmal etmedi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.