Seydikemer Ak Parti iftarda buluştu « Hamle Gazetesi

Seydikemer Ak Parti iftarda buluştu

Bu haber 11 Haziran 2016 - 0:29 'de eklendi ve 584 kez görüntülendi.

SEYDİKEMER AK PARTİ İFTARDA BULUŞTUSeydikemer Ak Parti İlçe Başkanlığı, İftar yemeği düzenleyerek birlik beraberlik mesajları verdi.

Seydikemer Ak Parti İlçe Başkanlığının düzenlediği iftar yemeğine çok sayıda katılım oldu. Ak Parti Muğla Milletvekili Hasan Özyer, Fethiye İlçe Başkanı Kadir Saruhan ve yönetimi, Seydikemer İlçe Başkanı Ecz. Salih Gümüş, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Seydikemer Belediye Başk. Yard. Hüseyin Turhan ve Mustafa Karakuş, Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy, Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Yanıt, meclis üyeleri, mahalle temsilcileri katıldı.
Yemekte konuşma yapan Ak Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, “Şehitlerimize Allahtan Rahmet diliyor yakınlarına ve tüm milletimize de başsağlığı diliyorum. İnşallah Terörü en kısa sürede bitireceğiz. Bu mübarek ayda inşallah birlik ve beraberlik içerisinde terörün üstesinden geleceğiz. Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz yaptığı konuşma da, “Şehitlerimize Allahtan Rahmet yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum. İnşallah bu terör belasından en kısa sürede kurtuluruz. Dünya genelinde bulunan Müslümanlar acı ve işkence çekiyorlar. Allahtan bu işkence ve zulümlerin bir an önce son bulmasını istiyorum. Aramıza katılan milletvekilimiz Hasan Özyer’e ve Nihat Öztürk vekilime Seydikemer’e olan katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Allah Hepinizden razı olsun” dedi. Başkan Yakup Otgöz’ün ardından teşkilat üyelerine seslenen Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete ise konuşmasında “Yüce Rabbimden Kahhâr ismi ile terörü helak eylemesini istiyorum” dedi.
Muğla Milletvekili Hasan Özyer, “İnşallah bu terör olayları son bulur. Hükümetimiz bu konuda kararlı. Güneydoğu’daki operasyonlar terör örgütünden kurtuluncaya kadar devam edecek. Bir an önce ülkemize huzur gelecektir. İlçe başkanıma ve belediye başkanıma teşekkür ediyorum. Seydikemer yeni ilçe oldu. Bütün sorunlarını takip ediyorlar. Bizler de Nihat Bey ve yeni il başkanımız Kadem Mete Beyle hizmet etmeye devam edeceğiz. Bölgemizin sorunlarını biliyoruz. Alt yapı üst yapıda, elektrikte, yolda, eğitimde… Başkanımız ne proje getirirse takip ediyoruz. Şuan Seydikemer’in imar planlarıyla uğraşıyoruz. İnşallah en kısa sürede bunu da hallederek bölgemizin kalkınmasına hep birlikte yardım edeceğiz. Her zaman yanımızda oldunuz, bizlerde her zaman sizlerin yanındayız, hiçbir endişeniz olmasın. Amacımız yöremize, ülkemize hizmet etmek. Ülke olarak sıkıntılı günlerden geçiyoruz. Üretim konusunda, İstihdam konusunda işsizlik konusunda Seydikemerli hemşehrilerim biraz daha sabretmeli. İmar planı yapıldıktan sonra buranın gelişimi daha hızlı olacaktır. Bu sıkıntılı dönemi atlatmak için birlik beraberlik içinde olacağız. Daha çok çalışacağız. Daha çok üreterek bütün bu sıkıntılardan kurtulmaya çalışacağız. Türkiye ne zaman güçlense bütün güçler birleşerek terör örgütünü destekliyorlar. Acı olanı, dost ve müttefik bildiğimiz ülkelerin teröre destek vermesi. Almanya ya bakıyoruz soykırımı kabul etti. Almanya gibi bir ülkenin bunu kabul etmesi hakikaten çok acı. Bu tasarıyı tanıyacak en son ülke Almanya olması lazım. Tarihinde ne kadar acı günler bırakmış bir ülke. Biz hiç böyle şeyler yapmadık yapmayız. Biz bölgedeki coğrafyadaki ne kadar mazlum varsa hepsine kucağımızı açıyoruz. Bugün dünya da en fazla mülteci barındıran ülkeyiz. Kim nerede Ortadoğuda, Balkanlarda, Kafkaslarda nerede zulüm görmüşse hepsine kucağımızı açtık. Türkiye zayıf düştüğü zaman dış güçler her zaman üzerine çullanmaya çalışıyorlar. Bize daha ağır gelen Almanya’da Türk asıllı milletvekillerinin kabul oyu vermesi daha da acı. Bundan ciddi dersler almamız lazım. Burada milletçe, milli ve millet şuuru daha da güçlendirerek, ülkemizde daha da fazla çalışarak, eğitimde, sağlıkta ekonomide güçlü olmak zorundayız. En ufak bir sıkıntıda bile dost bildiğimiz ülkeler ellerinden geleni yapıyorlar ve Türkiye aleyhine her türlü faaliyetlerde bulunuyorlar. Bu ülke bizim hep birlikte sahip çıkacağız. Daha fazla çalışacağız daha fazla güçlü olacağız, kendi silahımızı kendimiz üreteceğiz. birlik ve beraberlik içerisinde olacağız. Bu millet ne badirelerden geçti, ben inanıyorum ki bunları da atlatacağız. Terörden kurtulup huzurlu bir ülkeyi hep birlikte gerçekleştireceğiz. Bütün İslam coğrafyası bir an önce huzura kavuşur temennisiyle hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.