Servis Şoförlerinden Mehmetçiğe Destek

Bu haber 20 Şubat 2018 - 0:36 'de eklendi ve 634 kez görüntülendi.

Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde okul servisi şoförleri, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek amacıyla kent merkezinde bir konvoy düzenledi. Yaklaşık 137 servis aracının Türk Bayrakları ile donatılarak katıldığı konvoy vatandaşlardan ilgi gördü.

Sultan Kocakulak

Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde okul servisi şoförleri, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek amacıyla kent merkezinde bir konvoy düzenledi.

Kent merkezinde hizmet veren Muğla Servis Hizmetleri Motorlu Taşıma Kooperatifi ve Merkez Servis Hizmetleri’ne üye 137 servis sürücüsünün katıldığı konvoyda servis araçları Türk Bayrakları ile donatıldı.

137 servis aracından oluşturulan konvoy şehir merkezinde tur atarak Afrin operasyonuna destek verdi.

Muğla Servis Hizmetleri Kooperatifi Başkanı Erhan Acar, Mehmetçik’e destek olmak için bir araya geldiklerini belirterek, “Tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz. Afrin’de şehit olan kahraman askerlerimizi anmak için toplandık. Burada şehitleri anmak ve onların burada bizimle olduğunu hissettirmek için bir aradayız. Şehitler ölmez vatan bölünmez” diye konuştu.

Merkez Servis Hizmetleri Başkanı Osman Pala ise , “Mehmetçiklerimiz bizim için canlarını hiçe sayıp terör örgütlerine karşı korkusuzca mücadele ediyor. Bizler dualarımızla her an onların yanındayız. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Her zaman onları n yanındayız” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.