Sertan Cem Eren muhtar adaylığını açıkladı « Hamle Gazetesi

Sertan Cem Eren muhtar adaylığını açıkladı

Bu haber 15 Ocak 2019 - 10:54 'de eklendi ve 725 kez görüntülendi.

31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Muğla’nın Muslihittin Mahallesinden muhtar adaylığını açıklayan Sertan Cem Eren , “Muslihittin Mahallemize hizmet için varız” dedi.

Muhittin Direk

31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Muğla’nın Menteşe İlçesi Muslihittin Mahallesinden muhtar adaylığını açıklayan Sertan Cem Eren, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Sertan Cem Eren ve ekibi seçim bölgesinde çalışmalarına başladı.

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte çalışmalarına hız verdiklerini kaydeden Sertan Cem Eren , “Çıktığımız bu yolda mahallemizin iyiliği ve güzelliği için sorunları çözmek için ben ve arkadaşlarım azimliyiz” dedi.

Eren, ‘’Sevgili mahalle fertlerimiz bize bu yetkiyi layık görürse, mahallenin aksayan hizmetlerini hızlı ve ısrarcı bir şekilde sorumlu makamlara taşıyacağız ve mahalle için bütün gücümüzle çalışacağız. Herkesin görüşüne saygı duyup, sevgi ve saygıyla tüm halkımızı kucaklayacağız. Mahallemiz için iyi olacak, bütün mahalle halkının görüşünü alıp ortak karar vereceğiz” diye konuştu.

Muslihittin Mahallesinin sorunlarını yakından bildiğini belirten, muhtar adayı Sertan Cem Eren şunları söyledi:

Muhtar seçildiğim takdirde ekibimle hizmet için çalışacağız, Kapımız herkese açık olacak. Muslihittin Mahallesi için büyük hedeflerim var ve ben mahallemizin daha iyi bir şekilde yaşanılabilir hale gelmesi için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.