Serkan Şafak milletvekili aday adaylığını açıkladı

Bu haber 18 Mart 2015 - 22:10 'de eklendi ve 904 kez görüntülendi.

serkan safak25.Dönem genel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Aday Adayı Serkan Şafak partisinin il binasında düzenlenen açıklama ile adaylığını duyurdu. Şafak, “Milletimiz AKP tiyatrosunun farkındadır.7 Haziran seçimleri bu tiyatronun son bulacağı tarihi bir seçim olacaktır” dedi.

Hafize Ataseven

7 Haziran tarihinde yapılacak genel seçimlerden Milliyetçi Hareket Partisi’nden Muğla Milletvekili Aday Adayı olan Serkan Şafak, partisinin il binasında düzenlediği basın açıklaması ile adaylığını kamuoyuna duyurdu.

MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz ve ilçe başkanları ile yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen açıklamada Serkan şafak, “Türkiye’de son günlerde toplumun her kesimi aşırı derecede sosyal gerginlik ve toplumsal sorunların çözümünde yorgunluk emareleri göstermeye başlamıştır. Bu kadar ağır biçimde hissedilen toplumsal krizin asıl sorumluları ise ne yazık ki kendilerini cam fanus içindeymiş gibi, ülkemizin içinde bulunduğu durumdan bihaber olarak bizleri yapay gündemlerle avutmaya ve ülkemizin gerçek gündemini gizlemeye devam ediyorlar” dedi.

Serkan Konuşmasına şöyle devam etti:

“Şu anda devlet kavramı yok edilmekte ve içi boşaltılmış durumdadır. Dişi deveye erkek deve diyen 20 milyon insan var. Muğla’da hatıra dayalı imar çalışmaları yapılıyor. Adalet elden gitmiş durumda. Biz bu kötü gidişata dur demek için, bu kutlu göreve talip olduk. Çıktığım bu kutlu yolda parti gözetmeksizin tüm Muğlalı kardeşlerimin oylarına talibim. Ayrıştırıcı değil kucaklayıcı olarak, Muğlalı doğmayıp, gönülden Muğlalı vatandaş olarak Muğla için Ankara’da çaba harcamak için adayım”

Aday adaylığını açıklamak için 18 Mart tarihini bilerek seçtiğini ifade eden Şafak, “100 yıl önce 57. Tümen nasıl ölümü pahasına savaşarak vatanını kurtarmış ise, bugünden itibaren parti gözetmeksizin yaşanan yolsuzlukları, vurdumduymazlıkları, tartışılır hale gelen toprak bütünlüğü konularında omuz omuza vererek MHP çatısı altında toplanarak adalet ve tam özgürlük, bağımsızlık için birlikte savaşacağız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.