Şen, AK Parti Milletvekili aday adaylığını açıkladı « Hamle Gazetesi

Şen, AK Parti Milletvekili aday adaylığını açıkladı

Bu haber 02 Mayıs 2018 - 1:32 'de eklendi ve 1.381 kez görüntülendi.

Yatağan Orman İşletme Müdürü Eşref Şen, görevinden istifa ederek 24 Haziran’da yapılacak Milletvekili Seçimlerinde AK Parti’den Muğla Milletvekili Aday Adayı oldu.

Nazife Taşdelen

Yatağan Orman İşletme Müdürü Eşref Şen, 25 yıl görev yaptığı kamu personelliğinden, 24 Haziran’da yapılacak Milletvekili Seçimlerinde AK Parti’den Muğla Milletvekili Aday Adayı olmak için istifa ettiğini açıkladı.

Şen, istifasının ardından AK Parti İl Başkanlığına giderek milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı.

2014 yılındaki Yerel Seçimlerde Seydikemer ilçesinde AK Parti’den belediye başkan aday adayı olduğunu hatırlatan Şen, yaptığı açıklamada, yıllardır Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde çeşitli görevler yaparak devlete ve vatandaşlara hizmet ettiğini, bugünden itibaren ise Muğla’nın milletvekili olarak Muğlalılara en iyi hizmeti vermeyi hedeflediğini söyledi.

Şen, çocukluğunun, ortaokul ve lise çağlarının Seydikemer ve Fethiye’de geçtiğini, lisans eğitimini ise Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Fakültesi’nde Orman Mühendisliği bölümünde aldığını belirterek,  “36 yıldır Fethiye ve Seydikemer’de yaşıyorum. Fethiye’de 5 yıl Orman İşletme Şefliği, Seydikemer’de 4 yıl Orman Mühendisi, 4 yıl Orman Müdür Yardımcılığı, 6 yıl Orman İşletme Müdürlüğü, Dalaman’da 1 yıl Orman Müdür Yardımcılığı görevini yaptım. Son 1 yıldır Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü görevinde iken, AK Parti’den Muğla Milletvekili Aday Adaylığına müracaat ettim” diye konuştu.

Herkesin dua ve desteğini beklediğini kaydeden Şen, şunları söyledi:

25 yıllık kamuda yöneticilik görevimde vatandaşlarımız arasında hiçbir ayrım gözetmeden ve başarılı bir şekilde hep faydalı olmak, üretme prensibiyle görev yaptığım. Bu nedenle hamdolsun tüm halkımızın gönlünü, sevgisini ve de vefasını kazandım. Vatandaşımıza ve hemşerilerimize efendilik değil hizmetkarlık yapma anlayışıyla görevimi yürüttüm. Bundan sonra da Allah izin verirse ve vatandaşlarımız destek verirse Muğla milletvekili olarak Muğlamıza ve halkımıza en iyi hizmeti vermeye çalışacağım.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.