Semih İğdigül Menteşe’de

Bu haber 11 Aralık 2015 - 23:02 'de eklendi ve 1.365 kez görüntülendi.

Semih İğdigül Menteşe’de  (1)Dizi ve sinema oyuncusu Semih İğdigül, Menteşe Belediyesinin desteğiyle Menteşe Turgutreis Anadolu Lisesi ve Anadolu Meslek Kız Meslek Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. İğdigül, öğrencilere hayvan hakları konusunda bilgilendirici ve eğitici seminer verdi.
Verda Kartal
Semih İğdigül, hayvan katliamlarına “DUR” demek için motosikletiyle tüm Türkiye’yi geziyor. Bakü’ye kadar motosikletiyle giden Semih İğdigül, Türkiye turunda Menteşe’yi ziyaret ederek öğrenciler ile bir araya geldi. Öğrencilere hayvan hakları konusunda bilgilendirici ve eğitici seminer verdi.
Barınaklardaki hayvanlar, sokak hayvanları ve tüm canlar için farkındalık oluşturmak için geldiğini söyleyen Hayvan Hakları Savunucusu Semih İğdigül, “Motosikletim ile Bakü’ye kadar gittim. Şuana kadar 15 bin km yol kat ettim. Bugünde Menteşe’de öğrenciler ile birlikteyim. Menteşe Belediyesi’nin katkıları ile burada ki okullarda öğrenciler ile bir araya gelerek, hayvan hakları konusunda besiktastayim.net farkındalık yaratmayı hedefliyorum. Amacım bu canların da bu dünyada insanlar gibi yaşayıp nefes aldığını göstermek. Ben bu konuda öncülük yapıyorum. Bizler onlar için varız. Sokak hayvanları için motorum patlayıncaya kadar gezeceğim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.