Şehit yakınları ve gazilere Çanakkale gezisi

Bu haber 17 Ekim 2015 - 0:12 'de eklendi ve 632 kez görüntülendi.

ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERE ÇANAKKALE GEZİSİ MUĞLA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, MUĞLA GENELİNDEN 130 ŞEHİT YAKINI, GAZİ VE GAZİ YAKININI ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİN MEZARLARINI ZİYARETE GÖNDERDİ.Muğla Emniyet Müdürlüğü, Muğla genelinden 130 şehit yakını, gazi ve gazi yakınını Çanakkale şehitlerinin mezarlarını ziyarete gönderdi.

Muğla genelindeki şehit yakını, gazi ve gazi yakınları için Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Çanakkale gezisi düzenledi. İki günlük Çanakkale gezisine 130 şehit yakını, gazi ve gazi yakını katıldı.
Menteşe Cumhuriyet Meydanından hareket eden kafilenin uğurlama törenine Vali Yardımcısı Salih Gürhan, Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İl Temsilcisi Sezai Kanlıyar katıldı.
Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, iki günlük bir Çanakkale Şehitliği gezisi düzenlediklerini söyledi. Çetinkaya, “Muğla genelinden şehit aileleri, gazi ve gazi yakınlarından oluşan 130 kişilik bir kafileyi Çanakkale Şehitlerimizi ziyaret amaçlı gezi düzenledik. İki gün sürecek gezide ailelerimiz Çanakkale’de hem şehitlerimizin mezarlarını ziyaret edecek, hem de Kurtuluş Savaşı destanın yazıldığı toprakları görecek” dedi.
Üç otobüs ile sabah saatlerinde yola çıkan kafile Pazar günü Muğla’ya dönmesi bekleniyor. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.