Şehit teğmen için mevlid okutuldu « Hamle Gazetesi

Şehit teğmen için mevlid okutuldu

Bu haber 21 Kasım 2015 - 0:03 'de eklendi ve 723 kez görüntülendi.

ŞEHİT TEĞMEN İÇİN MEVLİD OKUTULDU DİYARBAKIR SİLVAN’DA TERÖR ÖRGÜTÜ MENSUPLARINA DÜZENLENEN OPERASYONDA ŞEHİT DÜŞEN MUĞLALI TEĞMEN ALTUĞ PEK İÇİN BABA OCAĞINDA MEVLİD OKUTULDU.Diyarbakır Silvan’da terör örgütü mensuplarına düzenlenen operasyonda şehit düşen Muğlalı Teğmen Altuğ Pek için baba ocağında mevlit okutuldu.

Muğlalı Şehit Teğmen Altuğ Pek’in baba evinde başta Şehit Teğmen Altuğ Pek olmak üzere tüm şehit ve ebediyete intikal eden gaziler için Kuran-ı Kerim ve Mevlit okundu.
Menteşe ilçesi Paşapınarı Mahallesinde bulunan şehidin baba evinde gerçekleşen programa Muğla Valisi Amir Çiçek ve eşi Hülya Çiçek, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumhur Çoban, Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu, İl Müftüsü Abdurrahman Koçak, Şehit Yakınları, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Vali Amir Çiçek ve eşi Hülya Çiçek’in Şehidin anne, baba ve kardeşleriyle yakından ilgilendiği program, Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif akabinde başta Şehit Teğmen Altuğ Pek olmak üzere tüm şehitler ile ebediyete intikal eden gazilere yapılan dua ile sona erdi. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.