Şehit aileleri ve gazilere iftar yemeği « Hamle Gazetesi

Şehit aileleri ve gazilere iftar yemeği

Bu haber 29 Haziran 2016 - 22:47 'de eklendi ve 537 kez görüntülendi.

ORTACA’DA 2500 KİŞİLİK İFTAROrtaca Kaymakamı Fatih Ürkmezer’in ev sahipliğinde Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının organizasyonunda şehit ve gazi aileleri ile koruyucu ailelere iftar yemeği verildi.

Ortaca Kaymakamı Fatih Ürkmezer’in ev sahipliğinde Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının organizasyonunda şehit ve gazi aileleri ile koruyucu ailelere iftar yemeği verildi.

Ortaca Kaymakamlığınca organize edilen iftar yemeğine Kaymakam Fatih Ürkmezer, Ortaca Garnizon Komutanı J. Yzb. Haluk Türkoğlu, Ortaca İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan ile birlikte şehit ve ve gazi aileleri, koruyucu aileler katıldı. Ortaca Kaymakamı Fatih Ürkmezer iftar yemeğinin ardından yaptığı konuşmada “Sizler bize şehit ve gazilerimizin emanetlerisiniz. Devlet kapıları sizlere sonuna kadar açıktır. Her ne zaman ne derdiniz, sıkıntınız olursa bizlere ulaşmanız yeterlidir. Devletimizin bekası için canlarını ortaya koyup ebediyete göçmüş olan şehitlerimiz ve gazilerimizin geride kalan yakınlarını koruyup kollamakta bizlerin görevidir” dedi. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.