Şehit Aileleri Derneğinden Emniyet Müdürüne ziyaret « Hamle Gazetesi

Şehit Aileleri Derneğinden Emniyet Müdürüne ziyaret

Bu haber 25 Aralık 2018 - 2:29 'de eklendi ve 418 kez görüntülendi.

Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyeleri Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’yı makamında ziyaret ederek, kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Nazife Taşdelen

Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyeleri Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’yı makamında ziyaret ederek, kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler. Ziyaret esnasında Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve Türkiye Harp Malulü Gazileri Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Sezai Kanlıyar da hazır bulundu.

Ziyarette Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Akkuş tarafından Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ‘ya üzerinde Türk Bayrağı ve Atatürk resminin de bulunduğu porselen tabak takdim edildi. Başkan Akkuş İstanbul İlindeki gezi esnasında İstanbul İl Emniyet Müdürü Doktor Mustafa Çalışkan’ın talimatlarıyla İstanbul İl Emniyet Müdürü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerininde kendilerine refakat ettiklerini belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.