Şehadetinin 18. Yıldönümünde unutulmadı

Bu haber 13 Mayıs 2014 - 0:12 'de eklendi ve 857 kez görüntülendi.

sahadeinildonuuŞırnak’ın Uludere İlçesi’nde vatani görevini yaparken 12 Mayıs 1996 yılında teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Jandarma Çavuş Ali Çetin, şehadetinin 18. yılında unutulmadı.

Kadir Tamer

Şırnak’ın Uludere İlçesi’nde vatani görevini yaparken 12. Mayıs 1996 yılında

teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Jandarma Çavuş Ali Çetin şehadetinin 18. yılında unutulmadı.  Menteşe İlçesi Günlüce Mahallesi’nden Şehit J.Çvş.Ali Çetin’in ailesi şehadet yıldönümü dolayısıyla, Muğla Kurşunlu Camii önünde öğle namazını müteakip lokma dağıtımı yapıldı, ikindi namazını müteakip de Kurşunlu Camiinde mevlit okutuldu.

Kurşunlu Camii önünde gerçekleşen lokma dağıtım törenine Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Muğla Jandarma Komutan Vekili Jandarma Albay Necdet Koparan, Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan, , Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Mehmet Ali Karpitaş ile İl Müdür Yardımcıları Akın Sönmez, Vedat Tunç, Şehit Yakınları ve Gaziler Birim Sorumlusu Nebi Aydoğdu, Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şehit Babası Mehmet Akkuş, Yönetim Kurulu üyeleri Gazi Albay Sezai Kanlıyer, Gazi Uzman Jandarma Metin Gülay, şehit aileleri, gaziler ile vatandaşlar katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Cüneyt eroğlu 29 Şubat 2016 / 01:06

Aynı çatışmada bende vardım 12 mayıs akşam saat 7 de başlamıştı pusuya düşmüştük hala rüyalarıma girer devremin mekanı cennet olsun 75/2