Seçmen kağıtları muhtarlıkta

Bu haber 09 Ekim 2015 - 23:12 'de eklendi ve 523 kez görüntülendi.

SEÇMEN KAĞITLARI (2)1 Kasım da yapılacak olan Genel Seçim’de oy kullanacak vatandaşların seçmen kâğıtları muhtarlıklara ulaştı.

İlkay Yıldız

1 Kasım da yapılacak olan Genel Seçim’de oy kullanacak vatandaşların seçmen kâğıtları muhtarlıklara ulaştı.

Orhaniye Mahallesi Muhtarı Şükrü Arık, Yüksek Seçim Kurulu’ndan seçmen listeleri ve seçmen kağıtlarını aldıklarını muhtarlık olarak seçmen kağıtlarını zarfa koyarak evlere göndererek vatandaşlara bire bir teslim ettiklerini belirtti.

Orhaniye Mahallesi Muhtarı Arık, “Vatandaşların seçmen kağıtlarını zarflayıp bire bir teslim etmek üzere evlerine gönderiyoruz. Şuan elimizde bin tane yok. Aşağı yukarı 9 bini dağıttık. Başka türlü zamanımız yok çok az bir zaman kaldı. Vatandaş almaya gelmiyor. Gelse de işi var adamın bir durgunluk var. Fırtına öncesi bir sessizlik oluyor ya, onun gibi. Ya patlayacak bunlar ya da patlatacak başka bir şey değil. Diğer muhtar arkadaşlarla da aynı düşüncedeyiz. Geçen seçimde de aynı şekilde dağıttık. 4 bin tane zarf alır gelirdim gene dağıttık, 1 Kasım seçimlerinde gene 3 kişi tek tek dağıtıyor. Vatandaş hiç duyarlı değil. Biz Orhaniye Muhtarlığı olarak vatandaşlarımızın seçmen kağıtlarını evlerine götürerek bire bir teslim ediyoruz. Evde olmayan vatandaşların ise kısa süre içerisinde muhtarlığımızdan seçim kağıtlarını almalarını tavsiye ediyoruz”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.