SBS Muğla birincisine milli eğitim müdüründen hediye

Bu haber 18 Temmuz 2013 - 22:08 'de eklendi ve 888 kez görüntülendi.

sbsbasarililari12313541641321Seviye Belirleme Sınavında Muğla 1’inciliği ve Türkiye 61’inciliğini elde eden Özel Piri Reis Koleji öğrencisi İbrahim Kağan Bayat, Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Çınar’ı tarafından ödüllendirildi.
Haber Merkezi
Seviye Belirleme Sınavında Muğla 1’inciliği ve Türkiye 61’inciliğini elde eden Özel Piri Reis Koleji öğrencisi İbrahim Kağan Bayat, Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Çınar’ı tarafından ödüllendirildi. SBS Muğla birincisi Piri Reis Koleji öğrencisi Kağan Bayat, Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Çınar’ı Özel Piri Reis Koleji Müdürü Nuri İleri ve ailesi ile birlikte ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Milli Eğitim Müdürü Çınar, başarının tek ayaklı bir durum olmadığını, başarının elde edilmesinde öğretmen, veli ve öğrencinin gayret ve de fedakârlıklarının etkili olduğunu vurgularken, sevgi, emek ve çalışmanın hiçbir zaman karşılıksız kalmayacağını belirtti. Çınar, Öğrenciyi yetiştiren ve Muğla’nın başarı çıtasının yükselmesine emek veren ailesini, okul idarecilerini, öğretmenlerini, özel öğretim kurumunu kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Konuşmasının ardından Milli Eğitim Müdürü şampiyon öğrenci İ. Kağan Bayat’a hediye vererek ödüllendirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.