Sayın Zekai Alper Sizdeki Güzellik Ne Böyle « Hamle Gazetesi

Sayın Zekai Alper Sizdeki Güzellik Ne Böyle

Bu haber 20 Ekim 2014 - 0:20 'de eklendi ve 1.151 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Bugünkü köşe yazım Muğlalıların yakınen tanıdığı renkli bir simadan bahsedeceğim. Evet, bu renkli sima DP Muğla İl Başkanı Zekai Alper. Sayın Alper’e sık sık fırsat buldukça değişik yerlerdeki sosyal etkinliklerde görüyorum. Hele arkadaşlarının ve partililerin iyi gününde kötü gününde yanlarında bulunmayı seviyor. Muğla DP İl Başkanı Zekai Alper uzun yıllardan bu yana sağ partiler de bulunmuş. Yapmış olduğu başarılı ve özverili çalışmalar sonrası DP İl Başkanlığı’na kadar yükselmiş.
Bu particilik işi özveri işidir. İşte bu özveriyi yapanlardan biri de Zekai Alper kardeşlimizdir. Kendisi İl genelinde mütevazılığı ve dürüstlüğü ile tanındığı için Muğla genelindeki vatandaşlar tarafından sevilir ve sayılır. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı konusunda partisi adına bir başkan adayı arayışı yaptıysa da bir netice alamadı. Musa Gökbel ile başkanlık konusunda bazı nedenler yüzünden DP Muğla’da aday çıkaramamıştı. Bu da Muğla DP Yöneticileri için bir üzüntü olmuştu. Bu konuyu fazla teferruatlı girmiyorum, herhalde bir şeyler anlatabilmişimdir.
Sevgili okurlarım DP Muğla İl Başkanı, Ankara DP Genel Merkezi nezdinde sevilen ve sayılan saygın bir başkan olarak biliniyor. Hatta Sayın Alper bu yöneticiler tarafından da örnek bir il başkanı olduğu dile getirilir. Velhasıl Zekai Alper kardeşimizin adam gibi bir adam olduğunu söyleyebilirim. Sayın Alper DP İl Başkanlığının haricinde Yörük Obaları Derneği, Avcılar ve Atıcılar Derneği Yönetici üyeleri ile de fırsat buldukça muhabbet etmeyi çok sever.
Sevgili okurlarım Zekai Alper’in iş ortağı olan Muğla Merkez DP İlçe Başkanı Fuat Eskihisarlı ile de iş ortaklığı yapmakta olup inşaat, turizm ve emlak işleri ile de uğraş vermektedir. Genel seçimlerin yaklaşması ile DP Muğla İl Başkanı ve DP Menteşe İlçe Başkanı Abdullah Eskihisarlı ve yöneticilerle birlikte olup partilileri adına değerli birkaç milletvekili aday adayı çıkarım düşüncesi içinde olduklarının da bilgisini aldık. Nerden nereye geldik kendisinin de güzellikleri olan Muğla’da her kesim tarafından değer verilen saygın bir il başkanı olan Zekai Alper’e siyasi hayatında olsun iş hayatında olsun biz yine de şimdiden başarılar dileyelim sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.