“Sarıgül iktidar istiyor” « Hamle Gazetesi

“Sarıgül iktidar istiyor”

Bu haber 05 Mayıs 2013 - 20:28 'de eklendi ve 1.028 kez görüntülendi.

sarigulsaatci132135465413Okul açılışı için Fethiye Kumluova’ya gelen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, arkadaşı Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı de ziyaret etti. Belediye personelinin de katılımıyla Belediye Meclis Salonu’nda ağırlanan Sarıgül, Fethiyelilere seslenerek, “Başkanınıza sahip çıkın. Fethiye çok güzel bir şehir. Saatcı’nın burada güzel çalışmaları var” dedi.
Haber Merkezi
Okul açılışı için Kumluova’ya gelen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, arkadaşı Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı de ziyaret etti. Belediye personelinin de katılımıyla Belediye Meclis Salonu’nda ağırlanan Sarıgül, Fethiyelilere seslenerek, “Başkanınıza sahip çıkın. Fethiye çok güzel bir şehir. Saatcı’nın burada güzel çalışmaları var” dedi.
Kumluova beldesinde yapılan Prof. Dr. Ayhan Önder Çok Programlı Lisesi’nin açılışı için Fethiye’ye gelen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, arkadaşı Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı da ziyaret etti. Fethiye Belediyesi’nde bando takımı eşliğinde Başkan Saatcı, Belediye Meclis üyeleri ve birim amirleri tarafından karşılanan Sarıgül, tek tek belediye personelleriyle el sıkıştı.
Belediye Meclis Salonu’nda bir değerlendirme yapan Sarıgül, “Fethiye Belediye Başkanımız Behçet Saatcı bir delikanlı. Kendine özgü bir tarzı var. Müthiş bir misafirperver ve kadrosuna son derece hakim. Dostlarına ve dostluklarına büyük önem veriyor. Kadrosu ve çalışma arkadaşlarıyla çok güzel bir bağ kurmuş.” diyerek şöyle devam etti:
“Özellikle dost belediye başkanına uzaktaki Kumluova Belediyesi’nin düzenlediği açılışa destek verip, belediye bandosunu göndermiş. Kolay bir şey değil; başkanımız 3 dönemdir belediye başkanlığı görevini sürdürüyor. Sosyal demokrasinin evrensel ilkelerini savunuyor. Cumhuriyetin değerlerini geliştirerek ve güçlendirerek devam ettiriyor. Ama hiçbir siyasi parti ayrımı göstermeden buradaki tüm vatandaşlara eşit hizmeti veriyor. Bu da başarının göstergesidir. Fethiye çok güzel bir şehir. Başkanın burada güzel çalışmaları var. Çalışma arkadaşlarıyla kararlı verimli ve uyumlu… En önemlisi ise korkmuyor. Korkmadan çekinmeden Sarıgül’ü belediyesinde ağırlıyor. Çünkü Sarıgül yerinde durmaz, Sarıgül mutsuz, Sarıgül sıkıntılı… Çünkü Sarıgül iktidar istiyor.”
Meslektaşı ve arkadaşı Saatcı hakkında övgü dolu cümleler kuran Sarıgül, “Başkanımız aynı zamanda çok şık. Kilosu, boyu, posu yerinde. Başkanımız şu anda Nişantaşı’nda gezse, ortalık yıkılır. Ama şunu da unutmayalım. Tip önemlidir. Çünkü belediye başkanları mahallelerde, esnafta, okulda her yerde gezerler. Toplumun önündeki kişiler belediye başkanlarıdır. Bu nedenle değerli başkanımızı şıklığından dolayı tebrik ediyorum.” dedi.
Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ise, “Buradan geçerken bizi çiğnemedi ve buraya uğradı. Kendisine teşekkür ediyoruz. Alim başkanımıza da teşekkür ediyoruz. 8-9 ay belediye başkanlığı süremiz kaldı. Bu sürece 2 okul sığdırdı. Bu da herkesin yapacağı bir şey değildir. Yolu, kaldırımı, kanalizasyonunu yaparsın ama eğitim; geleceğimize çakılan bir çividir. Değerli Başkanımız Mustafa Sarıgül’e de kolaylıklar diliyorum. Arkadaşlar Türkiye’de siyaset açmaza gidiyor. Mustafa Sarıgül gibi farklı kişilerin siyasete yeni bir renk katacağına inanıyorum.”şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.