Sanatseverler Bodrum’da buluştu « Hamle Gazetesi

Sanatseverler Bodrum’da buluştu

Bu haber 11 Temmuz 2018 - 2:49 'de eklendi ve 678 kez görüntülendi.

Bodrum Yarımadası’nın en güzel koylarından Gündoğan’a yer alan Cape Bodrum’un ev sahipliğinde gerçekleşen CKA Art Gallery by Karavan’ın ‘Yaza sanatla merhaba’ adlı karma sergisi sanatseverlerle buluştu.

Nazife Taşdelen

‘Yaza sanatla merhaba’ adlı karma serginin açılışı, Ayfer Toprak ve Cengiz Karavan’ın Cape Bodrum ev sahipliğinde gerçekleşen açılış kokteyli ile yapıldı. Serginin açılışına, Türkan Sabancı, Ahu Uysal, İsmet Alpagut, Öznur Yakın, Sinem Sancaktar, Melda Aksu, İnci Aras gibi iş dünyası ve cemiyet hayatından isimler katıldı.

Bodrum’da tatil yapan sanatseverleri Cape Bodrum’da buluşturacak karma resim sergisinde Hikmet Çetinkaya Nihan Yardımcı Çetinkaya, Hüseyin Sartaş, Gürol Zırhlıoğlu, Tamer Bilgiç, Fikret Otyam, Ergin İnan, Mustafa Ata, Suna Boyacı, Saba Steck, Jale Sarçoğlu ve Adil Ocak’a ait toplam 60 eser sergilenecek. Aynı zamanda sergilenen eserlerin satışı da yapılacak.

CKA Art Gallery by Karavan sanat galerisinin Cape Bodrum ev sahipliğinde gerçekleşen Yaza sanatla merhaba’ adlı karma sergisi 15 Ağustos’a kadar sanatsever ziyaretçiler tarafından gezilebilecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.