Sanat Güneşi Şarkıları ile Anılacak

Bu haber 17 Eylül 2013 - 17:10 'de eklendi ve 939 kez görüntülendi.

zekimuren1213465132132121Bodrum Antik Tiyatro’da 24 Eylül 2013 Salı günü saat 21:00’de başlayacak anma konserinde, Ayşe Egesoy’un sunumuyla, Türk Sanat Müziği sanatçısı Gökhan Sezen ve Zeki Müren’in Sanatını ve Müziğini Koruma ve Yaşatma Derneği korosu, Sanat Güneşi Zeki Müren’in sesinden dinlemeye alışık olduğumuz unutulmaz şarkılar ile eşsiz bir müzik ziyafeti sunacaklar.
Zeki Müren’in tüm mal varlığını bağışladığı, başarılı ve ihtiyaç sahibi Türk gençlerine eğitim imkânı sağlayan TEV ile şehit ve gazi çocuklarına, yakınlarına destek veren TSK Mehmetçik Vakfı ve Bodrum Kaymakamlığının her yıl düzenlediği anma konseri, 24 Eylül Salı günü gerçekleştirilecek.
Bu yıl ilk kez Zeki Müren’in çocukluğundan itibaren tüm hayatını belgeleyen fotoğrafları da Bodrum Kale Kafe’de sergilenmeye başladı. Sergi iki hafta süreyle değerli sanatçının sevenlerinin ziyaretine açık olacak. Her yıl olduğu gibi tüm Sanat Güneşi hayranları bu yıl da ‘Hatıralarda Zeki Müren’ konserini ücretsiz izleyebilecek ve Zeki Müren’i bir kez daha anacaklar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.