Şampiyonlar gibi karşılandılar « Hamle Gazetesi

Şampiyonlar gibi karşılandılar

Bu haber 31 Mayıs 2018 - 1:27 'de eklendi ve 768 kez görüntülendi.

Okul Sporları Hokey Gençler Türkiye Birinciliği Müsabakalarında Türkiye üçüncüsü olan Muğla Kanuni Sultan Süleyman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Kızlar okul takımı okul arkadaşları ve öğretmenleri tarafından davul ve klarnet eşliğinde karşılandı.

Muğla Kanuni Sultan Süleyman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Açık Alan Çim Hokeyi Genç Kızlar okul takımı Osmaniye’de gerçekleştirilen finallerde Türkiye 3’üncüsü oldu. Turnuva sonrası okula gelen takımı, okul arkadaşları ve öğretmenleri tarafından davul ve klarnet eşliğinde karşılandı.

Osmaniye’de gerçekleştirilen Okul Sporları Hokey Gençler Türkiye Birinciliği Müsabakaları tamamlandı. Şampiyonanın Genç Kızlar kategorisinde birinciliği Gaziantep Yahya Altınbaş Anadolu Lisesi elde ederken, Kırıkkale Şehit Hakan Yorulmaz Spor Lisesi ikinci, Muğla Kanuni Sultan Süleyman Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi ise üçüncü oldu.

Turnuva sonrası Türkiye 3’üncüsü olan Muğla Kanuni Sultan Süleyman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, okul arkadaşları ve öğretmenleri tarafından davul ve klarnet eşliğinde karşılandı. Başarılı sporcular, arkadaşları ve öğretmenleri ile çalan müzikler eşliğinde oynayarak başarılarını kutladılar. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.