Şampiyonadan 3 puanla döndü « Hamle Gazetesi

Şampiyonadan 3 puanla döndü

Bu haber 29 Haziran 2016 - 22:51 'de eklendi ve 507 kez görüntülendi.

Şampiyonadan 3 puanla döndü  (2)Menteşe Belediyespor Bisiklet Takımı sporcusu Altan Kalay, Aydın’da düzenlenen Türkiye Yol Şampiyonası’ndan 3 puanla döndü.

Haber Merkezi

Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun 2016 faaliyet takviminde yer alan Türkiye Yol Şampiyonası 25-26 Haziran tarihlerinde Aydın’da gerçekleştirildi. Menteşe Belediyespor Bisiklet Takımı sporcusu Altan Kalay, Büyük Erkekler ve Master Erkekler kategorilerinde düzenlenen müsabakalar sonucunda ‘Bireysel Zamana Karşı’ etabında başarılı bir sonuç alarak kendisine ve takımına 3 puan kazandırdı.

Menteşe Belediyespor Bisiklet Takımı Sporcusu Altan Kalay’ın Türkiye Şampiyonasından puanla dönmesinin kendilerini gururlandırdığını dile getiren Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, bisiklet takımının pek çok başarıya imza atacağına inandıklarını kaydetti. Başkan Gümüş, “Belediye olarak spora ve sporcuya olan desteğimiz her branşta devam etmektedir. Bisiklette de güzel bir alt yapı oluşturduk. Takımımız azimli ve disiplinli çalışmalarının karşılığını aldıkları başarılı sonuçlarla süslemeye devam ediyor” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.