Salih Erbay’ın oğlu evlendi « Hamle Gazetesi

Salih Erbay’ın oğlu evlendi

Bu haber 24 Haziran 2013 - 21:05 'de eklendi ve 3.141 kez görüntülendi.

erbayoglunuevlendirdi1231346413135131Bengi Boğatur ve Mesut Siva’nın kızı Meltem Siva ile Köyceğiz Belediye Başkanı Salih Erbay ile eşi Gülnur Erbay çiftinin oğlu, CHP Muğla İl Genel Meclisi Üyesi Av. Burak Erbay Köyceğiz Delta Tesislerinde yapılan törenle dünya evine girdiler. Haber Merkezi
Bengi Boğatur ve Mesut Siva’nın kızı Meltem Siva ile Köyceğiz Belediye Başkanı Salih Erbay ile eşi Gülnur Erbay çiftinin oğlu, CHP Muğla İl Genel Meclisi Üyesi Av. Burak Erbay Köyceğiz Delta Tesislerinde yapılan törenle dünya evine girdiler. Köyceğiz Belediye Başkanı Salih Erbay’ın kıydığı çiftin nikahında şahitliğini Eski Turizm Bakanı Abdülkadir Ateş, İstanbul Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün, CHP Genlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız yaparken düğüne ise, Muğla genelinden CHP’li Belediye Başkanları, İş Adamları ile birlikte yaklaşık 5 bin davetli katıldı.
Çift alana davul zurna eşliğinde girdi. Konukları selamlayan çiftin ardından nikahları kıyıldı. Nikahın ardından Av.Burak Erbay ve Meltem Siva ellerine aldıkları pankart ile Taksim eylemine destek verdiler.
Düğünde konuklar canlı müzik eşliğinde geç saatlere kadar eğlendiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.