Saim Gürsoy Yeniden Milletvekili Aday Adayı

Bu haber 20 Mart 2015 - 2:02 'de eklendi ve 1.022 kez görüntülendi.

saimgursoy7 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden Muğla Milletvekili Aday Adayı olan Saim Gürsoy MHP il binasında düzenlenen bir toplantı ile aday adaylığını kamuoyuna duyurdu. Gürsoy, “Gidişatı vahimdir. Bu seçim köprüden önceki son çıkıştır” dedi.

Hafize Ataseven

7 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden Muğla Milletvekili Aday Adayı olan Saim Gürsoy MHP il binasında düzenlenen bir toplantı ile aday adaylığını kamuoyuna duyurdu. Gürsoy, “Gidişatı vahimdir. Bu seçim köprüden önceki son çıkıştır” dedi.

21 yıl Muğla Ticaret Odası Başkanlığı yapan, 2009 yılında MHP Muğla Belediye Başkan adaylığı ve 2011 yılında MHP ‘den milletvekili adayı olan Gürsoy şöyle konuştu:

“21 yıllık Muğla Ticaret Odası başkanlığım süresinde hep Muğla halkına hizmet etmeye çalıştım. Bayır Ticaret Merkezi’ni kurduk, halkımızın sesi olmaya çalıştım. Şimdi de Muğla’nın Ankara’da ki sesi olmaya adayım. Bizler MHP’li milletvekili aday adayları rakip değil ekip olmalıyız. Küsmeden ayrışmadan uzak, parti içerisinde kalarak ülkemizin geleceği için ülkümüze inanmalıyız.”

“Çatışma değil, çalışma zamanıdır. Halkımızı mevcut politikalardan kurtararak, Muğla’ya bakış açılarını değiştirmek istiyorum. Milletvekilliği, vatandaşa hizmet etme mevkiidir. Ben farklı bir milletvekili profili çizeceğim. Halkının sesini duyan, sorunlarını gören ve çözüm yaratan bir vekil olacağım” diyen Gürsoy, “Mevcut yerel yönetimi de eleştirerek şunları söyledi: ”Muğla il olduğunun farkında değil. Sahillerinden elde ettiği ekonomik geliri alamıyor. Büyükşehir bize hiçbir şey katmadı, Muğla 1 adım ileri gitmiyor. Köylü diye bir şey bırakmadılar” diye konuştu.

Atatürk Türkiye’si yok edilmeye çalışılıyor

“2010 yılında referandum öncesi insanlarımızı PKK’nın ve hükumetin planlarına karşı uyardım fakat dikkate alınmayan uyarımda bugün maalesef haklı çıktığımı hep birlikte görüyoruz. Ülkemiz giderek totaliter bir rejime doğru gidiyor. AKP, HDP ile kol kola girmiş özerklik anlaşması yapıyor, ülkeyi bölmeye çalışıyor “ diyen Gürsoy;” gittikçe değişen rejimden ötürü korkum var. Atatürk Türkiye’si yok edilmeye çalışılıyor” dedi.

Seçmenin yüzde 30’u sandığa gitmiyor

Gürsoy açıklamasını, “Katiller kendilerine katlanıldıkça azarlar. Bu nedenle artık bu yönetime katlanmayacağız. Seçmenin yüzde 30’u sandığa gitmiyor. Biz o kesime sahip çıkmalı ve oylarını almalıyız” sözleri ile tamamladı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.