Sahnede yemek yaptı « Hamle Gazetesi

Sahnede yemek yaptı

Bu haber 18 Aralık 2018 - 1:46 'de eklendi ve 493 kez görüntülendi.

A Milli Futbol Takımı Beslenme Sorumlusu Şef Ebru Omurcalı, Marmaris’te sahnede yemek yaptı. Yılbaşı sofraları hakkında önerilerde bulunan Omurcalı, “Kızartma türü yemekler, çok ağır soslar, yağlar kullanılmadan keyifli yılbaşı sofraları kurulabilir” dedi. 

 

Marmaris Yeni Yıl Festivali kapsamında düzenlenen etkinlikte Marka ve Konsept Danışmanı, Yemek Stilisti ve Yazarı, A Milli Futbol Takımı Beslenme Sorumlusu Şef Ebru Omurcalı hazırlanan sahnede yemek yaptı.

Marmaris Kültür Sanatevi’ndeki etkinlikte Omurcalı Muğla yöresine ait ürünlerden kendi yorumunu katarak farklı yemekler yaptı. Gösteri öncesi gazetecilere açıklama yapan Omurcalı, “Marmaris Yeni Yıl Festivali kapsamında bugün yılbaşı sofraları için yöresel malzemelerle lezzetli sofralar hazırlayacağım. Bir İngiliz yemeği yapacağım, ama kendi yorumumla çıntar, yöresel otlar kullanacağım. Yeni yılda herkes büyük sofralar kuruyor, güzel yemekler hazırlıyor tam bir keyif akşamı diyebilirim. Burada kızartma türü yemekler, çok ağır soslar, yağlar kullanılmadan keyifli yılbaşı sofralarının kurulabileceğini düşünüyorum” diye konuştu.  (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.