Şahin turlarına Muğlaspor’dan başladı

Bu haber 24 Temmuz 2013 - 22:03 'de eklendi ve 919 kez görüntülendi.

mustafasahinmuglaspor1213165411313CHP Menteşe Belediye Başkan aday adayı Mustafa Şahin Muğlaspor Kulüb başkanı Eminer İçten ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Haber Merkezi
CHP Menteşe Belediye Başkan aday adayı Mustafa Şahin Muğlaspor Kulüp başkanı Eminer İçten ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.
Kulüp binasında Mustafa Şahin ve ekibini kabul eden Muğlaspor Başkanı Eminer İçten Muğla’da en büyük eksikliğin tesis olduğunu belirterek; Spor kulüpleri Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmak için. Fiziksel gelişmenin yanında ruhsal gelişmelerini sağlamak için, aktivite üreten gençlerimize spor yaptıran kurumlardır. Bu kurumları devlet teşvik eder ve denetler. Yöneticilerde gönüllü olarak çalışırlar. Aslında çok önemli bir görevi zamanını ve cebinden de para harcayarak bu görevi yaparlar. Spor kulüplerinin yöneticilerden hep talipleri olur. Bu talepleri de hep gençlik için olur kendileri için olmaz. Taleplerin en başta geleni tesistir. Maalesef Muğla’mız tesis olarak çok geri kalmış durumda. Biz bunun sıkıntısını çok yaşıyoruz. Şahin soy ismi ile Muğlaspor’un geçmişinden bu gününe bir çok katkı vardır dilerim Mustafa Şahin’de görev verilirse Muğlaspor’a ve spor camiasına katkı sağlamaya devam edecektir ” dedi.
CHP Menteşe Belediye Başkan aday adayı Mustafa Şahin’de kamu görevlerine talip olmanın hem zor hem de yükümlülük getirdiğini belirterek; “Bu çok zor bir görev, kamu görevine talip olabilmek her kula nasip olabilecek bir şeref değil ama aynı zamanda da aynı zorluğu ve yükümlülükleri beraberinde getiren bir durum. Muğla kenti canlı bir organizma yüzyıllardan beri yaşayan ve hep devam edecek olan bir coğrafya. Muğlaspor da bu canı organizmanın ruhu veya biz bunu bu şekilde hissediyoruz, böyle de olmalı. Muğlaspor Muğlalı olmanın, Muğla’da yaşamanın güzelliğini onuru şerefini haysiyetini taşıyacak olan ruh. Bu ruh hep devam edecek, bunun inişlerimde çıkışları da olacak. Bizler Muğla’nın evlatları olarak ne yapılması gerekiyorsa, eksiği neyse her an her zaman yanında olacağız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

2 ADET YORUM YAPILDI
ali şenol 24 Temmuz 2013 / 22:25

Sevgili Mustafa şimdiye kadar Muğlaspor un kapısından geçtimiydi ki?

Ayhan Tuncal 24 Temmuz 2013 / 23:31

TEBRİKLER… DARISI DİĞER ADAYLARIN BAŞINA . MUĞLASPOR ‘ a SAHİP ÇIKAN HERKESE TEŞEKKÜRLER…