Şahin Menteşe Aday adayı « Hamle Gazetesi

Şahin Menteşe Aday adayı

Bu haber 24 Mayıs 2013 - 0:19 'de eklendi ve 1.451 kez görüntülendi.

sahinmenteseyeaday1231354652014 yerel seçimlerinde yeni kurulacak Menteşe Belediye Başkanlığı için ilk aday adaylığı açıklaması CHP’li Mustafa Şahin’den geldi. Şahin Yaptığı açıklamada; “Amacımız Muğla’da devam eden 40 yıllık şerefli yerel iktidarımızın devamını sağlamaktır ”dedi.
Hasan Telli
2014’te yapılacak yerel seçimlerinde Menteşe Belediye başkanlığı için aday adayları çıkmaya başladı. Bayındırlık Eski Bakanı Erman Şahin’in oğlu Mustafa Şahin Cumhuriyet Halk Partisi’nden Menteşe Belediye Başkan aday adayı olduğunu düzenlediği basın toplantısı ile açıkladı.
Mustafa Şahin’in CHP İlçe Binasında düzenlediği basın toplantısına Bayındırlık Eski Bakanı Erman Şahin, önceki dönem milletvekilleri Tufan Doğu, Musa Gökbel, Fevzi Topuz, Belediye Eski Başkanı Orhan Çakır, CHP İl Başkanı Mustafa Öztürk, CHP İlçe Başkanı Bahattin Gümüş, İl ve İlçe yöneticileri ile partililer katıldı.
Bütün şehir yasası ile ilçe sınırları genişletilerek kurulan Menteşe Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu belirten Mustafa Şahin; “ Muğla Halkı 1973 yılından günümüze kesin bir kararlılık ve inançla Sosyal demokrat Anlayışı kendisine en yakın ve güvenilir olan görüş olarak belirlemiş ve desteklemiştir. Bu desteğin sürekli olmasında en büyük etken, Sağlam, Dürüst, Özü sözü bir, Güvenilir ve Çalışkan Cumhuriyet Halk Partisi Örgütleri ve Kadrolarıdır. Bu kadrolar sayesinde Cumhuriyet Halk Partisinin Dürüst ve Çalışkan hizmet Bayrağı, tam 40 yıldır Muğla’mızda şerefle dalgalanmaktadır. Üyesinden İl ve İlçe Başkanlarına, Yönetimlerine ve gelmiş geçmiş tüm seçilmişlerine kadar, tüm parti örgütü bu gurur tablosunun mimaridir ” dedi.
Çalışma arkadaşlarıyla birlikte parti büyüklerinin izmerinden gideceklerini belirten Şahin; “Ben ve Çalışma Arkadaşlarım Yerel iktidarımızı bugünlere taşıyan tüm parti büyüklerimize minnet duygularımızı sunuyoruz. Onların evlatları olmaktan ve onların izinde yürümekten gurur duyuyoruz. Muğlalı olmanın ve Muğla’ya hizmet etmenin ne denli önemli ve sorumluluk isteyen bir durum olduğunu onlardan öğrendik. Dürüstlüğü, Emeğin değerini, hakça paylaşmanın güzelliğini, Toplum için çalışma aşkını ve Muğla Sevdasını onlardan öğrendik. Kalkıştığımız görevin ne kadar zor, ne kadar özveri gerektiren, ne kadar büyük enerji isteyen bir görev olduğunun bilincindeyiz” diye konuştu.
Hedeflerinin genişletilmiş ilçe sınırları içinde iyi hizmet vermek olduğunun altını çizen Mustafa Şahin; “Hedefimiz genişletilmiş ilçe sınırlarında, korunmuş doğal yapısı ve kültürüyle, Kentiyle entegre olmuş, kucaklaşmış Üniversitesiyle, tamamlanmış Sosyo-ekonomik projeleriyle, işsizliğin yaşanmadığı, Halkın refah ve Mutluluğunun tanzim edildiği bir Menteşe ilçesi. Haklarını Bütün şehir yapısı içerisinde tam olarak savunabilecek, komşularımız büyük turizm merkezi olan ilçeler arasında kendini ezdirmeyen bir Menteşe Belediyesi yapısını kurmak.
Partimizin ve partililerimizin en sağlıklı ve en yararlı tercihi yapacağına inancımız tamdır. Aday adayı olarak nasıl istekli ve enerjik olarak çalışıyorsak, her şartta aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Önceliğimiz Muğla ve Partimizin Muğla’da devam eden 40 yıllık şerefli Yerel iktidarının devamını sağlamaktır.
Önümüzdeki Yerel Seçimlere Bütün Şehir olarak katılacak olan Muğla’mızın Merkez ilçesi Menteşe Belediye Başkanlığına, üyesi olmaktan gurur duyduğumuz partimiz Cumhuriyet Halk Partisinden Aday Adayı olduğumuzu kamuoyuna saygıyla bildiririz ”şeklinde konuştu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.