Şahin kanadının buluşması

Bu haber 10 Ocak 2014 - 9:34 'de eklendi ve 1.132 kez görüntülendi.

sahin6156165151CHP’nin Menteşe Belediye Başkan Adayının belirlendiği temayül yoklamasının ardından ilk kez bir araya gelen ekip CHP’nin “Şahin Kanadı” oldu. Temayül yoklamasından 7 aday adayı içinde ikinci çıkan ekibin önderi Mustafa Şahin, “Ekip olarak her türlü göreve her zaman hazırız” dedi.
Berna Uçar
CHP’nin Menteşe Belediye Başkan Adayının belirlendiği temayül yoklamasının ardından ilk kez bir araya gelen ekip CHP’nin “Şahin Kanadı” oldu. Temayül yoklamasından 7 aday adayı içinde ikinci çıkan ekibin önderi Mustafa Şahin, “Ekip olarak her türlü göreve her zaman hazırız” dedi.
CHP’nin Şahin Kanadı Çevre Yolu’nda Gürpet Tesislerinde eşli yemekte bir araya geldi. CHP Muğla eski milletvekillerinden Tufan Doğu ile eski İl Başkanlarından Süleyman Uslu, Murat Tevfik Ülkü ile Bayır, Yeşilyurt ve Yerkesik’ten yoğun katılımın olduğu yemekte ekip üyeleri eğlenerek temayül yoklaması sürecinin yorgunluğunu attılar.
Şahin Kanadı gecede bir de deklarasyon yayınladı.
Mustafa Şahin tarafından okunan deklarasyonda, “Bizler her şeyden önce Cumhuriyet Halk Partiliyiz. Önceliğimiz partimiz ve ilkelerimizdir. Partimizin yerel zaferinden ve sürekli artacak olan başarısından şüphe duymuyoruz. Ekip olarak her zaman partimizin arkasında olduğumuzu ve her türlü göreve her zaman hazır olduğumuz u yineleriz. Bizler sorumlu birer partili ve Muğla aşığı insanlar olarak, yaşadığımız coğrafyanın refahı ve gelişimi için çalışmaktayız. Üretmiş olduğumuz projelerimizi partimize ve aday arkadaşlarımıza değerlendirmeleri için takdim etmeye hazırız” denildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.