Sağun’dan kutlama mesajı

Bu haber 24 Temmuz 2018 - 2:39 'de eklendi ve 378 kez görüntülendi.

Basın Yayın ve Enformasyon Muğla İl Müdürü Sezgin Sağun, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramının 110. Yıldönümünü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Sağun mesajında, “Kişi, kurum ve toplum katmanlarına, kamu yararı gözeterek tarafsız yayınlar yapan, haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın, demokratik hayatın vazgeçilmez unsurlarından biridir” dedi.

Nazife Taşdelen

Basın Yayın ve Enformasyon Muğla İl Müdürü Sezgin Sağun, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramının 110. Yıldönümünü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Sezğin Sağun mesajında şu ifadelere yer verdi:

Kişi, kurum ve toplum katmanlarına, kamu yararı gözeterek tarafsız yayınlar yapan, haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın, demokratik hayatın vazgeçilmez unsurlarından biridir. Nitekim 15 Temmuz hain FETÖ darbe kalkışmasında basınımızın üstlendiği rol demokratik toplumların en önemli güvencelerinden biri olduğunu göstermiştir.

Basın Yayın ve Enformasyon Muğla İl Müdürlüğü olarak medya sektöründe fedakârca çalışan basın mensuplarımıza, mesleki gelişimlerine katkı sunmak için konferans-seminer-eğitim düzenleme, kültür ve tanıtım gezileri organize etme, Muğla-Aydın-Denizli illerinin ayrı ayrı basın tarihini kitaplaştırma, tarafımıza iletilen talepler ve tevdi dilen görevler konusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Mesai kavramı gözetmeksizin çalışan tüm basın mensuplarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramının 110. Yıldönümünü kutlar, ebediyete intikal etmiş olan basın çalışanlarını rahmetle yad eder, fedakârca görevini yürütmeye çalışan tüm basın mensuplarına başarı, sağlık ve mutluluklar dilerim.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.