Safari cipi kaçak çıktı

Bu haber 26 Haziran 2014 - 1:57 'de eklendi ve 526 kez görüntülendi.

safaricipiFethiye-Seydikemer safari turunda devrilen ve iki turisttin hayatını kaybettiği cipin herhangi bir acenteye kayıtlı olmadığı belgesinin bulunmadığı ve denetimden kaçtığı ileri sürüldü.

Haber Merkezi

Fethiye-Seydikemer safari turunda devrilen ve iki turisttin hayatını kaybettiği cipin herhangi bir acenteye kayıtlı olmadığı belgesinin bulunmadığı ve denetimden kaçtığı ileri sürüldü.

TÜRSAB Batı Akdeniz Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Süleyman Kaya, cip safari kazasında hayatını kaybeden iki İngiliz misafirin yakınlarına başsağlığı dileyerek kaza sırasında cip de 9 kişinin bulunduğunu söyledi. Hastanede yatan 1 İngiliz turisttin hayatı tehlikesinin devam ettiğini ve diğer 6 yolcunun ayakta tedavi görerek taburcu olduğunu belirterek, “Bu kaza yapan cipin acente adına kaydı bulunmamaktadır. Kaymakamlık, Turizm Danışma Müdürlüğü, Jandarma ve TÜRSAB olarak sezon başından itibaren denetimlerimizi düzenli olarak yapmaktayız. Fakat bu cip denetimden kaçmış bulunmaktadır. Herhangi bir acenteye kayıtlı değildir, belgesi de bulunmamaktadır. Kaza sportif kurulda ilan edilen güzergâhta meydana gelmiştir” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.