Sadi Taşkın aday adaylığını açıkladı

Bu haber 25 Mart 2015 - 23:49 'de eklendi ve 692 kez görüntülendi.

saditaşkınn25.Dönem MHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Sadi Taşkın, basın açıklamasıyla milletvekili aday adaylığını kamuoyuna duyurdu. Taşkın konuşmasında, “İyi bir sıralamada yer aldığım takdirde Fethiye ve Seydikemer’den 80 bin oy, il genelinde ise 300 bin oyu halkımızın takdirleri ile partime kazandıracağıma inanıyorum” dedi.
Hafize Ataseven
25.Dönem MHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Sadi Taşkın, basın açıklamasıyla milletvekili aday adaylığını kamuoyuna duyurdu. Taşkın konuşmasında, “İyi bir sıralamada yer aldığım takdirde Fethiye ve Seydikemer’den 80 bin oy, il genelinde ise 300 bin oyu halkımızın takdirleri ile partime kazandıracağıma inanıyorum” dedi.
“MHP’nin rüşvete, yolsuzluğa, talana, bölünmeye ve ihanete karşı Türk Milleti’ne çağrısı açıktır” diyen Taşkın, “Bu çağrıda ayrımcılık ve kayırmacılık yoktur. Bu çağrıda hakkı, hak sahibine teslim etme azmi vardır. Bu çağrıda millete ait olanı, millete iade etme anlayışı vardır. Bu çağrıda geçmişle gelecek arasında köprü olacak, var olanı koruyup daha da geliştirecek ve ileriye götürecek bir hedef vardır. Ve bu çağrıda bölünmeye, ülkeyi rayından saptıracak girişimlere karşı, bütünlüğü korumaya, Türk Milleti’nin özüne sahip çıkmaya yeminli bir irade mevcuttur. Yüz üstü süründürülmek istenilen Türk Milleti’nin ayağa kalkmasının yolu MHP’dedir. Yılgınlığa, yozlaşmaya ve yolsuzluğa karşı millete ait olanı koruyacak olan şuur MHP’dedir ” sözlerini kaydetti.
2002 yılından bu yana AKP’deki suni birlikteliği hep dile getirdiğini ifade eden Taşkın; “Bugün görüyoruz ki bu birliktelik menfaate dayanmaktadır. Sözlerimin haklı olduğunu, Sayın Bülent Arınç ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek arasındaki söylemler ortaya koymuştur. Artık menfaat ortaklığı dağılmaktadır. Şimdi ‘Bizimle Yürü Türkiye’ demenin tam zamanıdır” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.