Sadi Taşkın aday adaylığını açıkladı « Hamle Gazetesi

Sadi Taşkın aday adaylığını açıkladı

Bu haber 07 Mayıs 2018 - 10:16 'de eklendi ve 452 kez görüntülendi.

Sadi Taşkın 24 Haziran’da yapılacak 27. Dönem Muğla milletvekilliği için Milliyetçi Hareket Partisi’den aday olduğunu açıkladı.

Metin Karakoç

Sadi Taşkın 24 Haziran’da yapılacak 27. Dönem Muğla milletvekilliği için Milliyetçi Hareket Partisi’den aday olduğunu açıkladı. Taşkın basına yaptığı açıklamada uzun zamandan beri tabandan gelen çağrıları da cevapsız bırakmamak adına hem de Genel Başkanım Devlet Bahçeli gibi ülkem, Muğlam ve ülküm adına insiyatif ve sorumluluk almak istediğim için aday oldum dedi.

MHP Muğla Milletvekili Adayı Taşkın açıklamasına şöyle devam etti, “Bugüne dek teşkilatlarımla her zaman her yerde gece, gündüz beraber oldum. Çok Şükür Teşkilat mensubu değerli yöneticilerimle ve teşkilat başkanlarımla her daim her konuda fikir alışverişi, teşkilatlarımızın sıkıntıları, teşkilatlarımızın faaliyetleri hakkında beraber olduk. Çok küçük yaşlarda kendimi içinde bulduğum teşkilatlarımdan ve verilen sorumluluklardan kaçmadım, üzerime düşen vazifeleri ve görevleri her zaman ve her dönem layıkıyla yerine getirdim.Bundan böylede Genel Başkanım Sayın Devlet Bahçeli beyin emir ve talimatlarından ayrılmayacağım, hiçbir vazifeden ve sorumluluktan kaçmayacağım. 7 Haziran 2015 tarihinde de Muğla ilimden Aday Adayı olmuştum bu anlamda Genel Başkanım Devlet Bahçeli beyin ve Cumhurbaşkanın almış olduğu 24 Haziran 2018 de yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27.Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Muğla ilimden tekrar aday adayı oldum. 1 Mayıs 2018 günü partim Milliyetçi Hareket Partisi Genel merkezimize, Genel Başkanım Sayın Devlet Bahçeli beyin emir ve talimatları doğrultusunda, Hayır Dualarını alarak 27.Dönem Milletvekilliği aday adaylığı müracaatımı yaptım. Dolayısıyla 27.Dönemde aday adayı olan insiyatif ve sorumluluk almak isteyen özellikle Muğla ilimdeki çok değerli dostlarıma bu tatlı rekabette başarılar diliyorum.her şey gönüllerince ve kalplerince olsun. Şahsımın sırası ister 1.Sıra olsun ister 7.sıra olsun yada liste dışı olsun hiç fark etmez,dava benim davamdır. Genç ve Dinamik bir kişiyim. Yüce Rabbim izin verdiği müddetçe var olduğum her zamanda davamın içinde ve hizmetinde olmaya devam edeceğim. Bu anlamda Muğla ilimizde, ülkemiz açısından son derece kritik ve hayati önem olan, Milletimizin ve Devletimizin bekasını, yarınlarını yakından ilgilendiren bu seçimlerde de il teşkilatımız, ilçe teşkilatlarımız, Çok değerli Kadın kolları teşkilatlarımız, Milliyetçi Ülkücü Hareketin her zaman, her an “cefası” tarafında olan, Milliyetçi Ülkücü Hareketin çilekeşleri, Milliyetçi Ülkücü Hareketin Alp’leri, Alperenleri çok değerli Ülkü ocakları il ve ilçe başkanları, Milliyetçi Hareketin Muğlamızda ve ilçelerimizde ki Duayenleri ile Genel Başkanım Sayın Devlet Bahçeli beyin dediği gibi Dava arkadaşlarımızla ve dava büyüklerimizle, Özellikle Milletvekili Aday Adayı olup sıralamaya giremeyen ama “Dava benimdir” diyen aday adaylarımızla ve Milletvekili adaylarımızla bu son derece kritik ve hayati önem taşıyan Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Muğla ilimizde alnının akı ile çıkacaktır” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.