Saatcı’dan Demokrat Partiye ziyaret

Bu haber 15 Nisan 2014 - 19:54 'de eklendi ve 721 kez görüntülendi.

saatcidemokratparti6165165165Muğla’nın Fethiye ilçesinde 30 Mart Yerel Seçimleri öncesi Demokrat Partiye geçen ve seçimlerde DP’den Fethiye belediye başkanı seçilen Behçet Saatcı DP il başkanı Zekai Alper’i ziyaret etti.

İlkay Yıldız

DP İl Başkanlığı’nda gerçekleşen ziyarete İl Başkanı Zekai Alper, Menteşe İlçe Başkanı Abdullah Eskihisarlı, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Ziyarette konuşan Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, ” Muğla’da olmaktan Demokrat Parti İl Başkanlığın da olmaktan mutluluk duyuyorum.  Demokrat Parti bize kucak açtı. Biz de zoru seçtik, sonunda keyifli bir sonuç elde ettik. Bu anlamada sayın genel başkandan başlamak üzere, il başkanımıza,  ilçe başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Sağ olsun hizmeti ve duruşu baz alan bir oy tercihinde bulundular. Bu saatten sonra seçim dönemi bitti iş dönemi başladı Allah bizi mahcup etmesin” dedi.

İl başkanı Zekai Alper ise, “ İnşallah bundan sonra da Behçet başkanla uyumlu Fethiye ve Muğla için yararlı işlere imza atacağız. Bu uyumumuz inşallah Muğla’ya tüm siyasete örnek olur. Hiç kimsenin bu güne kadar aramıza girmesine izin vermedik bundan sonrada vermeyeceğiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.