Saatcı kitap fuarını gezdi

Bu haber 06 Mayıs 2013 - 17:35 'de eklendi ve 685 kez görüntülendi.

kitapsenligifethiye1231324654Fethiye Belediyesi ve FETAV işbirliğinde gerçekleştirilen 6. Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri etkinlikleri kapsamında yer alan kitap şenliği Beşkaza Meydanı’nda kitapseverler ile buluştu. Kitap şenliğini gezen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, yazarlarla sohbet etti ve kitapları inceledi. Beşkaza meydanı’nın ne kadar doğru bir hamle olduğunu şimdi herkesin daha iyi gördüğünü belirten Başkan, Fethiyelileri kitap şenliğine davet etti.
Haber Merkezi
Tüm reyonları teker teker gezip, hayırlı işler dileyen Saatcı, Yeniçağ gazetesi köşe yazarı Arslan Bulut ile de sohbet etti. Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Güngör Berk’in de katıldığı sohbetin ardından iyi bir kitap okuyucusu olan Saatcı, kitap şenliğinden birkaç kitap alarak ayrıldı.
“Beşkaza meydanı doğru bir hamle”
Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Beşkaza meydanı ne kadar doğru bir hamle olduğunu kısa sürede görmüş olduk. Böyle bir meydanımız yoktu bizim. Bir tarafında müzik konserleri verilip, diğer bir kısmında kitap stantlarının kurulmasından oluşan bir fuar. Kitap fuarı da çok keyifli olmuş. Kitap dağıtımı yapan tüm firmaları gezdim. Yazar arkadaşlarımızda burada. Kitap gerçek bir dost. Her ne kadar bilgisayardan, internetten bilgiye ulaşılıyor olsa da, kitap gerçekten hayatta insana hiç yalan atmayan ve ihanet etmeyen tek dostu. İnsanın elinin altında her zaman bilgi alabileceği ve sohbet edebileceği bir dost. Özellikle çocuklarımızın gelişimi açısından çok önemli bir hamle olduğuna inanıyorum. Hayırlı uğurlu olsun, özellikle saygıdeğer Fethiyeliler akşam serinliğinde kitap fuarını dolaşırlarsa, inanıyorum ilgilerini çekecek kitaplar bulacaklardır” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.