Rus gelinden anlamlı mesaj: “Biz mutluyuz herkes mutlu olsun”

Bu haber 16 Aralık 2015 - 0:46 'de eklendi ve 1.270 kez görüntülendi.

MAGAZİN (3)Türk hava sahasına giren Rusya uçağının düşürülmesinin ardından ortaya çıkan siyasi krize en güzel cevabı turizmci Kuzey Uygun ile dünya evine giren Rus turizmci İrina Çerkoskaya verdi. Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde Konakaltı Kültür Merkezi’nde gerçekleşen nikah töreni ile Kuzey Uygun ile evlenen İrina Çerkoskaya, “Biz mutlu olduk herkes mutlu olsun” dedi.
Kadir Tamer
Muğla’nın Marmaris ilçesinde turizmcilik yapan 27 yaşındaki Kuzey Uygun Rus vatandaşı İrina Çerkoskaya düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi.
Menteşe İlçesi’nde bulunan Konakaltı Kültür Merkezi’nde düzenlenen nikah törenine Kuzey Uygun’un ailesi ve arkadaşları ile Rus gelinin arkadaşları katıldı.
Türkiye hava sahasına giren Rus uçağının düşürülmesinin ardından ortaya çıkan Türkiye-Rusya krizine en güzel cevap Rus gelinden geldi.
Nikah öncesi gazetecilere açıklamada bulunan damat Kuzey Uygun, İrina Çerkoskaya ile birlikte Marmaris’te aynı işyerinde çalıştığını belirterek, “1.5 yıldır birlikteliğimiz vardı ve evlenmeye karar verdik. Malum şu anda Rusya ile Türkiye arasında diplomatik bir kriz var. Devlet büyüklerimiz söyledikleri ve yaptıkları ile bizleri temsil ediyorlar. Her şey onlarda bitiyor. Biz taksimpark.com gördüğünüz gibi düşman değiliz ve evleniyoruz. Mutluyuz ve herhangi bir sorun yok. Devlet büyüklerimizden sağduyu bekliyoruz. Çözümlere daha sağduyulu yaklaşmalarını bekliyoruz. Sonuçta sorunlar geri dönüp bizleri bulacak” dedi.
Rus gelin adayı İrina ise “Sorunlar devlet başkanlarımız arasında. İnsanlar bu taraftan da Rusya’dan da arkadaşlar. Birbirlerini çok seviyorlar. Hiç bir sorun yok. Bütün sorunlar çözülsün istiyorum. Ben Türkiye’de çok mutluyum. Biz mutlu olduk herkes mutlu olsun” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.