Rus Anatasiya Marmaris güzeli seçildi

Bu haber 25 Eylül 2013 - 20:47 'de eklendi ve 1.943 kez görüntülendi.

rusmarmarisguzeli132135461321313Muğla-Marmaris’te Real Men Clup yelken yarışları kapsamında düzenlenen güzellik yarışmasında birbirinden güzel 10 Rus kızı, gündüz yelken, gece ise podyumda güzellik yarışmasında dereceye girmek için ter döktü.
Haber Merkezi
Muğla-Marmaris’te Real Men Clup yelken yarışları kapsamında düzenlenen güzellik yarışmasında 10 Rus kızı, güzellik yarışmasında dereceye girmek için ter döktü.
Gecede, Rus güzel Anastasiya Alekseyeva Marmaris Güzeli seçilirken, Yevgeniya Martirosyan ikinci, Anastasiya Lepihova ise üçüncü ve Mares Otel Güzeli seçildi.
Marmaris’in Rusya’da daha fazla tanıtılması amacıyla Marmaris Belediyesi’nin de destekleriyle Marmaris’e Real Men Cup yarışması kapsamında Rusya’dan yaklaşık 120 kişi geldi. Bir hafta sürecek yarışmada 16 yat mücadele ediyor, yarışma kapsamında katılımcılar için çeşitli etkinlikler de düzenleniyor. Bu kapsamda Grand Yazıcı Mares Otel’de güzellik yarışması gerçekleşti. İlk gün yarışlarının ardından yarışlara renk katması amacıyla da iki ay önce Rusya’da sonuçlanan Miss Bikini 2013 yarışmasında finale kalan 10 Rus güzeli bu kez Marmaris Güzeli seçilebilmek için podyumda boy gösterdi
Grand Yazıcı Mares Otel’de 7 kişilik jüri karşısına çıkan güzeller önce bikinileriyle podyuma çıktı. Daha sonra üstlerine tişört giyen güzeller son olarak da seçtikleri özel kıyafetler ile üçüncü kez jürinin karşısına çıktılar. Gecenin sonunda Anastasiya Alekseyeva Marmaris Güzeli seçilmeyi başardı. Yevgeniya Martirosyan ikinci, Anastasiya Lepihova ise üçüncü ve Mares Oteli Güzeli seçildi.
Birincinin ödülünü veren Marmaris Kaymakamı Ali Galip Saral organizasyonda emeği olanlara teşekkür etti. Üçüncü ve Mares Otel Güzeline ise Mares Otel Genel Müdürü Mehmet Nuri Gönenç bir haftalık otelde konaklama hediye ettiğini açıkladı.
Daha önce Moskova’da Kültür ve Turizm Bakanlığında çalışan ve bu nedenle de Türkçe’yi çok iyi bilen Real Men Cup Yelken Yarışması Proje Sorumlusu Alina Dahoraeva güzellik yarışmasıyla ilgili bilgi vererek “Rusya’nın bütün bölgelerinde bölge bölge mis bikini yarışmaları düzenlendi. Kendi bölgelerinde dereceye girenler Moskova’da finalde birbirleriyle yarıştılar. Moskova’da finale kalan 10 güzeli Marmaris’e getirdik. Amacımız yelken yarışlarına ayrı bir renk olsun diye Marmaris güzelini seçmekti. Marmaris’te beklediğimiz ilgiyi çok fazlasıyla bulduk. Belediye Başkanı Ali Acar başta olmak üzere tüm yetkililer çok sıcak davrandılar. Bu nedenle önümüzdeki sene de yarışların ikincisini yapmayı planlıyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.