Rotary Kulübü’nden Başkan Acar’a Ziyaret

Bu haber 15 Temmuz 2013 - 22:44 'de eklendi ve 898 kez görüntülendi.

marmarisrtay1321654612313Geçtiğimiz hafta yapılan Genel Kurul toplantısı ile yeni yönetimini belirleyen Marmaris Rotary Kulübü, 2013-14 dönem Başkanı Ferhat Düztaşlık, Başkan danışmanı Sevda Şentop, Gelecek Dönem Başkanı Zülfikar Soyvural ve Sayman Nadide Çakıcı ile birlikte Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ı makamında ziyaret ettiler.
Haber Merkezi
Geçtiğimiz hafta yapılan Genel Kurul toplantısı ile yeni yönetimini belirleyen Marmaris Rotary Kulübü, 2013-14 dönem Başkanı Ferhat Düztaşlık, Başkan danışmanı Sevda Şentop, Gelecek Dönem Başkanı Zülfikar Soyvural ve Sayman Nadide Çakıcı ile birlikte Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ı makamında ziyaret ettiler.
Marmaris Rotary Kulübü 2013-14 Dönem Başkanı Düztaşlık, Başkan Acar’a ziyaret ile ilgili yaptığı konuşmasında, “Her başkan kendi döneminde, kendi yönetiminde yeni projeler üretiyor. Biz de bu dönem almış olduğumuz bayrağı daha da yükseğe çıkartmayı amaçlıyoruz. Yaşadığımız yer olan Marmaris için en iyisini yapmak için elimizden geldiğince çalışacağız” dedi.
Marmaris Rotary Kulübü’nün bu yıl ki ilk projesi olarak Sağlık Meslek Yüksek Okulu önünde oluşturulan yeşil alanda bir “Rotary Prk’ı yapmak istediklerini belirten kulüp üyeleri, Başkan Acar’dan bu konuda destek istediler.
Başkan Ali Acar’da yönetim kurulu üyelerinin projelerini anlatmalarının ardından, “çıtayı yükselttik diyorsunuz ben de sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum, Rotary’nin başarılı çalışmalarını izliyorum bize düşen bir şey olursa biz de yardımcı olmaya çalışırız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.