Romeo ve Jüliet’e sanatseverlerden büyük ilgi 

Bu haber 13 Ocak 2017 - 0:13 'de eklendi ve 453 kez görüntülendi.

‘ROMEO VE JÜLİET’E SANATSEVERLERDEN BÜYÜK İLGİ MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, İZMİR DEVLET OPERA VE BALESİ’NİN ‘ROMEO İLE JÜLİET’ ADLI BALE GÖSTERİSİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI.‘Muğla Büyükşehir Belediyesi, İzmir Devlet Opera ve Balesi’nin ‘Romeo ile Jüliet’ adlı bale gösterisine ev sahipliği yaptı.
Haber Merkezi

Sanatseverlerin büyük ilgi gösterdiği bale gösterisi, Muğla Büyükşehir Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezinde sahnelendi.
Gösteri hakkında bilgi veren Muğla Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ali Zağlı konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“ İzmir Devlet Opera ve Balesi’nin bale gösterisi çok güzel ve keyifliydi. Halkımız olumsuz hava şartlarına rağmen gösteriye büyük bir ilgi gösterdi. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Osman Gürün’ün talimatları doğrultusunda kültür ve sanat çalışmalarımızın yelpazesini her geçen gün genişletiyoruz”
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün; “Her türlü sanatsal faaliyeti Muğla’mızın her noktasını ulaştırmak için tüm gayretimizle çalışıyoruz. Tüm ilçelerimizde sanatsal faaliyetlerimiz artarak devam edecektir. İzmir Devlet Opera ve Balesi’nin sanatçılarına ve bale gösterisine büyük ilgi gösteren vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.