Renault’dan ‘kış servis kampanyası’

Bu haber 16 Kasım 2018 - 0:20 'de eklendi ve 696 kez görüntülendi.

Kış sezonuna yetkili servis bakımıyla girmek isteyen otomobil
sahipleri için, yılın en iddialı servis kampanyası yine Renault’dan geldi. Otomotiv devi; her dönem yaptığı ses getiren kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek zorlu kış koşullarına hazırlık yapıyor.

Muhittin Direk,

Renault’un Kış Servis Kampanyasıyla, Renault ve Dacia otomobil sahipleri tüm bakım, mekanik ve ön cam onarımlarında, aksesuar fix paketleri ve Elf Motor yağında %20 indirim alırken, 4 adet Continental veya Pirelli marka lastik alana serviste anında 100 TL indirim uyguluyor.

Kış Servis Kampanyası bununla da bitmiyor; 4 adet 15’’ jant ve üzeri Bridgestone veya Lassa marka lastik alanlarda servisteki anında 100 TL indirim hakkından faydalanabilecek. Ayrıca 4 adet 16’’ jant ve altı Michelin marka lastik alana serviste anında 120 TL indirim yapılırken, 17’’ jant ve üzeri alımlarda ise 180 TL gibi bir indirim uygulanacak. Tüm bunların yanında; FIL satış kanalından satılan araçlar ve tüm hafif ticari araçlara özel fren ve aksesuar fix paketlerinde %30 indirim sunulurken Renault ve Dacia sahipleri taksitli işlemlerde Maximum Kart’a ve World’e özel + 4 taksit’ten de yararlanabilecekler.

Kış Servis kampanyasının 22 Aralık’ta sona
ereceğini belirten Kutay Motorlu Araçlar A.Ş. Muğla Renault Yetkili Bayii Servis Müdürü Erhan Gülmaya; ‘’Renault Kış Servis Kampanyası, ülke genelinde olduğu gibi Muğla’da da büyük bir ilgiyle karşılandı. İçerisinde gerek Renault, gerekse Dacia otomobil sahipleri için çok avantajlı servis teklifleri bulunan Kış Servis Kampanyasını kaçırmamak için tüm müşterilerimizi Muğla– Aydın kara yolu üzeri Bayır Mevki’inde yer alan Kutay Motorlu Araçlar Renault Plaza’ya bekliyoruz’’ dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.