Rektör Harmandar’dan Hamle’ye ziyaret « Hamle Gazetesi

Rektör Harmandar’dan Hamle’ye ziyaret

Bu haber 11 Ocak 2018 - 11:28 'de eklendi ve 2.455 kez görüntülendi.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Hamle Gazetesini ziyaret etti.

Muhittin Direk

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bayram Akça, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Hamle Gazetesini ziyaret etti. Ziyarette Hamle Medya Grubu Başkanı Hayati Nizamoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi ve Hamle Gazetesi yazı İşleri Müdürü Hafize Nizamoğlu Acar ile bir araya gelen Harmandar ve Akça görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarette Konuşan Rektör Harmandar, “Bugün gazetecilerimiz için çok önemli bir gün. Gazetecilik ülkenin kaderinde önemli yere sahiptir. Doğru ve zamanında haber üretimi çok önemli olduğu için gazeteciler çok zor bir görev yapmaktadırlar. Zor şartlarda çalışıyorlar ve saniye saniye haberleri üretiyorlar. Canla başla görevlerini yerine getiriyorlar. Böyle bir güne sahip olmaları çok önemlidir. Ben sizin nezdinizde tüm gazetecilerin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise, “Çalışan Gazeteciler Günü bizim için özel bir gün, çok sayıda yöneticimiz ve okuyucumuz bizlere ulaşıp kutladılar sağ olsunlar. Sizin bu nazik ziyaretiniz ise bizim için apayrı bir yeri var. Çünkü insanlar eserleri ile yaşarlar. Mansur Harmandar olarak siz Tıp Fakültemizin binasını yükselttiniz. Eğitim Araştırma Hastanemizin arsa sorununu çözdünüz. Hatta son seçimlerde rüyam hastaneyi tamamlayarak bu görevi bırakmak demiştiniz. Bu hastanede eseriniz olarak kaldı. İlçelerimizde de çok önemli faaliyetlerde bulundunuz.  Üniversitemiz ülkenin saygın üniversitelerinden biri haile geldi. Görevinizde başarılar diliyor bu nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.