Rehabilitasyon Merkezinin inşaatı başladı

Bu haber 03 Ağustos 2015 - 19:56 'de eklendi ve 866 kez görüntülendi.

rehabilitasyon516516551Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne ait Menteşe İlçesi Ortaköy Mahallesi’nde bulunan araziye yaptırılacak olan Yaşlı Bakımevi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nin inşaat çalışmaları başladı.

Hafize Ataseven

Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne ait Menteşe İlçesi Ortaköy Mahallesi’nde bulunan araziye yaptırılacak olan Yaşlı Bakımevi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nin inşaat çalışmaları başladı.

Çalışmalar kapsamında inşaat alanının 2 bin 200 metrekarelik belli bir bölümünde zemin için demir döşemesine başlanıldı. Projeyi en kısa zamanda hayata geçirme düşüncesinde olduklarını kaydeden

Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız, “Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığımızın Yaşlı Bakımevi Fizik tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizin, inşaat alanının 2200 metrekarelik alanında demir döşemesine Allahın izniyle başladık. İnşallah kısa zamanda bu çalışmaları sonuçlandıracağız. Yapılmakta olan bu inşaatın her aşamasını, oda başkanlarımıza ve siz değerli üyelerimize an ve an bildireceğiz. Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte bu projeyi başlatmanın sevincini yaşıyoruz. Bu projenin hayata geçmesine vesile olan herkese şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.