Ramazan şenlikleri dolu dolu

Bu haber 16 Temmuz 2013 - 22:35 'de eklendi ve 692 kez görüntülendi.

ramazansenlikleri123134656531321Fethiye Belediyesi tarafından her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak yapılan Ramazan şenlikleri bu yıl FBKM ( Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi) önünde yapılıyor. Ramazan ayının ilk gününden itibaren çeşitli etkinliklerle devam eden organizasyon, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.
Haber Merkezi
Fethiye Belediyesi tarafından her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak yapılan Ramazan şenlikleri bu yıl FBKM ( Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi) önünde yapılıyor. Ramazan ayının ilk gününden itibaren çeşitli etkinliklerle devam eden organizasyon, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.
Bu yıl FBKM önünde yapılan Ramazan etkinlikleri vatandaşları sokağa döktü. Vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edilen Ramazan şenlikleri, Ramazan ayının ilk gününde Kordon, Paspatur ve Köprübaşı İftar Çadırında Mehter gösterisiyle başladı. Programlar, Pazartesi günü Çatalarık-Yeni Mahalle iftar çadırında Tasavvuf Müziği Konseri, Salı günü FBKM önü Türk filmi (Ateşin Düştüğü Yer), Çarşamba günü Çatalarık Mahallesi Sosyal Tesislerinde Mehter gösterisi, Perşembe günü Menteşeoğlu İlk Okulu bahçesinde Mehter gösterisi, Cuma günü FBKM önünde Pınar Keçebaş tarafından THM( Türk Halk Müziği) Konseri, Cumartesi FBKM önü Hacivat Karagöz ve Antalya THM korosu konseri şeklinde devam edecek. Kadir gecesine kadar devam edecek olan Ramazan etkinlikleri çeşitli gösteriler, konserler ve tiyatrolarla Fethiyelileri bekliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.